Skocz do zawartości

Wow jako kamień milowy


Superkarpik

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę czas jaki poświęcono na produkcje trójki to może się udać choć pewności nie będziemy mięli tak długo póki nie zagramy w następce giganta.

  Co zaś się tyczy WOWa to nie grałem (boje się ze 14 dniowa "wersja demo" spowoduje u mnie chęć kupna pełnej wersji a na to i co miesięczny abonament to raczej mnie nie stać ;D) wydaje mi się jednak, ze bazując na posiadanych informacjach mogę stwierdzić jedno:  WOW był wielkim krokiem na przód w dziedzinie MMO. Świadczy o tym i ilość sprzedanych egzemplarzy i to, ze chłopakom z "zamieci" opłacało się wypuścić dwa dodatki na których zarobili jeszcze więcej małych zielonych papierków :). Nie zdążyło przebrzmieć echo podstawki a już była Płonąca Krucjata, a ta nie ucichła do końca gdy już pojawił się Tron Króla Licha. trudno będzie przebić WOWa bo sam w sobie wyznacza już pewne standardy do których trzeba dobić by móc z nim rywalizować a samo to rzeczą trudna będzie- jakby rzekł mistrz Yoda.

  Bo co mamy? Mamy świetna grywalność, dwa skrajnie odmienne sojusze miedzy którymi toczy się nieustanna wojna, 10 różnorodnych ras, 10 klas z których każda ma swój własny styl gry i przeznaczenie na polu walki,  16 "zawodów" do wyboru, ogromny barwny świat z mnóstwem potworów i możliwości i miliony graczy z całego świata. Ale to już było? Owszem ale nigdy nie w tak dobrej formie jak zaserwowali nam to wszystko panowie z Blizarda- i to wszystko tylko na chwile obecną. A mozliwości rozwoju jest jeszcze sporo i zostana z pewnościa wykorzystane.

    Inna sprawa ze świat WOWa wciąż mknie do przodu a odpowiedni (i trzepiący z tego kupę forsy ;D) ludzie dbają o to żeby na serwerach nie wiało nuda. Event goni event, update goni update  a wszystko po to by utrzymać i rozszerzać społeczność graczy. Ewentualnej konkurencji raczej będzie ciężko to wszystko przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem Hyper Expres i usłyszałem ciekawą informację która wywołała uśmiech na mej twarzy.

- Wiedźmin już po roku sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.

- Fable 2 po miesiącu sprzedało się w 1,5 mln egzemplarzy

- Wrath of the lich king po pierwszych 24 godzinach sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy.

Jest przepaść nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...