Skocz do zawartości

WoW- przewidywane nowe klasy: pewniaki i pomysły.


Matimak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie: jakie nowe klasy postaci  mogą się według was pojawić w WOWie? Jakie macie pomysły na klasy dla Blizzardowskiego giganta?

  Ja osobiście zagrałbym sobie z chęcią Łowca Demonów (gdybym rzecz jasna grał ;D). W trzeciej części Warcrafta był to mój ulubiony bohater. Taka na przykład czasowa przemiana w demona była bardzo fajna.

Co sądzicie?  Ciekaw jestem waszych sugestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasowa przemiana w demona została wprowadzona w dodatku wrach of the lich king. Pomysł ciekawy choć przypomina druida. Trudno wymyślić klasę dla wowa. Podoba mi się death night czyli mroczny odpowiednik paladyna. Przydałby się nekromanta, chociaż nie wiem czy by się sprawdził w świecie wowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która klasa to dostała bo mi umknęło?

  A propos Rycerza Śmierci: do tej pory palladyn na wysokim poziomie był podobno nie do zaciukania. Ciekawe czy DK będzie miał podobnie. Podobno on może przyzywać do pomocy umarlaków chociaż nekromantą tez byłoby fajnie zagrać i wydaje mi się ze mając do dyspozycji ożywiane zmarłych i klątwy byłby przydatna jednostką wsparcia.

  Cóż klasy wymyślić ciężko ale ja ciągle postuluje jednak za Łowca. Może trochę i podjeżdża pod druida, ale dalej myślę że byłaby to przyjemna klasa. Mogłaby na przykład bazować nie na manie a na szale jak barbarzyńca i mając go odpowiednio dużo móc odpalić przemianą, która trwałaby tak długo póki furia nie zjedzie do zera. Poza tym zwiększone uniki jak w Warcrafcie, Spalenie Many- dobre na magów, Tarcza  i może kilka innych skilli, jakieś bonusy do walki przeciw demonom- trzeba by to było dokładnie zbalansować żeby postać nie wyszła ani za silna ani zbyt słaba a na tym to ja się już nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paladyn jest super. Wiem bo sam gram i to moja ulubiona klasa. Bardzo silny jest też Ogólnie jak jesteś dobry i masz super itemy to każdą klasą zownisz każdego. Ogólnie uważa się druida za bardzo silną i przydatną klasę. Jednoczesny tank healer i caster. Warriora najmniej się bopją ( tępy warrior - bije tylko mieczem)

Wszyscy rzucają się w pierwszej kolejności na mage i warlock ( noszą clothy - są na hita )

Wszyscy nienawidzą rogue ( wali od tylca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja gram w WoW juz ponad rok i jedną z łątwiejszych klas jes hunter, aczkolwiek wprawiony paladyn z itemami dobrymi (wiele od nich zalezy zwłaszcza dla tej klasy) kosi. Teraz w Wotlk zaczyna go wypierac dk, który zrobiony w unholy ma takie ataki, które niepozawalaja sie palowi nawet zblizyc jak rise dead, czyli armia ghuli, czy plague strike. Gralem palem, ale teraz przerzucilem sie na dk i moim zdaniem jest silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...