Jump to content

Problem z dżinnem Wiedźmin 3


fenn
 Share

Recommended Posts

W zadaniu Ostatnie Życzenie muszę pokonać dżinna. Niestety lodowym atakiem zbija mi 95%hp a tymi błyskawicami bij po 7000dmg czyli zabija mnie na hita. Ja mu bije po 300 ze srebrnego a mimo to hp mu nawet nie drgnie. Z alternatywnego Yrdena bije mu po 0. Czuje się jakbym miał za niski lv ale przecież misja jest na 15lv a ja mam 25. Coś tu nie gra. Gram na Droga ku Zagładzie patch 1.32, ale dawałem radę z bossami na misjach na 30lv. Igni też nie podpala w ogóle. Ktoś wie jak to naprawić i czy da się? Bo póki co dżinn jest nie do pokonania.

Link to comment
Share on other sites

Jedynym rozwiązaniem wydaje się wyłączyć skalowanie lv potworów razem z naszym(udało się pokonać za pierwszym razem a jego ataki nawet 1/4 hp nie zabierały), ale to taka droga na skróty trochę, ale jak nie będzie innego wyjścia to trudno, szkoda trochę bo postawiłem sobie za zadanie przejść całego wiedźmina 3 bez wyłączania skalowania właśnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zacząć od Quena. Następnie próbować go spowolnić Aksji oraz Yrdenem, ew. Bombami Dwimerytowymi. Unikać jego silnych ataków. Nie używać Igni ani Aardu, bo tylko go wzmacniają. W walce z dżinnem najważniejsza jest szybkość i efektywność ataków.

Poza przydadzą się Olej przeciwko żywiołom, Puszczyk (nie żałuj sobie Quena), Warto rozważyć też Odwar z archegryfa czy Odwar z gryfa.

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...