Skocz do zawartości

PsT i crashe...


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem się do Tormenta nareszcie i wciągnęła mnie ta gra jak nie wiem co.

Tym bardziej jestem zły przez to, co się dzieje.

Gdy próbuję wejść do paru miejsc (np. Linguist's Home w Clerc's Ward albo Coffin Shop w Lower Ward) gra się po prostu wysypuje. Ekran robi się czarny, ja widzę pulpit; na pasku zadań nadal widoczny jest PsT, ale program nie odpowiada i jedynym sposobem jest zabicie procesu.

Żeby było śmieszniej, to zdarza się to tylko, gdy MUSZĘ tam iść w jakimś celu, np. po coffin pillow dla gościa budującego Dreambuilder albo do lingwisty z tym dziwnym czymś, co ma pentagonalne ścianki oraz sporo pułapek gdy się to próbuje otworzyć. Wcześniej byłem w tych miejscach i nie było problemu.

Wersja angielska 2CD; reinstalacja, FixPatch, uruchamianie w trybie zgodności - nie pomogło. Zaczynanie gry od nowa mi się nie uśmiecha - bo mi się nie chce zwyczajnie i nie mam czasu.

Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niestety doświadczenia z tormentem...może spróbować wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe? Drugi klawisz na pulpicie -> Właściwości -> Ustawienia-> zaawansowane -> zakładka "rozwiązywanie problemów" i przyśpieszenie sprzętowe obniżyć albo całkowicie wyłączyć...wątpie czy to pomoże ale co szkodzi spróbować?  :P. No chyba że grasz w jakąś wersje na Mac OS (jest taka?!?) to wtedy nie wiem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...