Skocz do zawartości

Powrót do Neverwinter


aniolbezserca

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu latach wróciłem do podstawki NWN (wersja EE, ale szczerze mówiąc jakoś nie widzę, by grafika była widocznie poprawiona), co zresztą widać po moich komentarzach do solucji (za którą bardzo dziękuję, bo momentami okazała się naprawdę pomocna).

Mam już za sobą jakieś 2/3 (3/4?) kampanii (szukam teraz Słów Mocy w III rozdziale) z podstawowej wersji gry i postanowiłem podzielić się przemyśleniami dotyczącymi powrotu po  Neverwintera. A że się rozpisałem i narobiłem trochę screenów, to spisałem wszystko w jednym miejscu i wrzuciłem TUTAJ.

tl;dr: Nadal sporo rzeczy w NWN jest irytujących, ale mimo to warto odświeżyć sobie tę grę.

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak to już bywa jak się łączy walkę w turach z czasem rzeczywistym ;) Dlatego warto inwestować w rozpłatanie i przedmioty zapewniające efekt przyspieszenia ;) A same walki (zwłaszcza 1 vs. 1) całkiem miło dla oka sie prezentują (przynajmniej na początku, kiedy nie znamy jeszcze wszystkich sekwencji wyprowadzania i parowania ciosów) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Muszę się zgodzić z Sonkym, jeśli chodzi o aspekt wizualny walk. Wyglądało to momentami kuriozalnie. :P Ale co by nie mówić, rozgrywka sama w sobie dawała radę. A w 2002 r. to już w ogóle...

W EE nie grałem, ale faktycznie, mimo nowego renderera, nie wygląda znacząco lepiej. Pewnie ogram w bliżej nieokreślonej przyszłości, w ramach podobnego "powrotu".

A, i cieszę się, że solucja pomogła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...