Skocz do zawartości

Uwagi dot. forum


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mrozu, jeszcze szybciutko dwie rzeczy - odleg?o?? buttonów 'Strona g?ówa' do ' Wyloguj' od tego, co jest ni?ej ("Witaj Username" i okna wyszukiwania, a gdy jestem wylogowany, to od okienka szybkiego logowania) jest nieco zbyt du?a (tak na Safari jak na Lisku), oraz wszystkie dzia?y maj? ikony 'Zamkni?ty', nie wiedzie? czemu, nawet, gdy si? zaloguj?. Nie wiedzie? czemu, bo nie przeszkadza mi to w nich postowa? (vide cho?by ten post).

EDITED:

k thx :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te? bardzo zaskoczy? ten skrypt forum. Nie ukrywam ?e pierwszy raz jest mi dane na nim "pracowa?". Ale ju? widz? pewne plusy jak i ma?e niedoci?gni?cia tego skryptu. Wiadomo nie od razu Kraków zbudowano, dlatego my?l? ?e w przeci?gu najbli?szych tygodni wy?oni si? ostateczny kszta?t forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy system gwiazdek móg?by by? dok?adnie wyja?niony? Szuka?em w pomocy i nic nie znalaz?em  ??? ?wietnie by by?o gdyby Hazreth stworzy? zamiast gwiazdek ma?e ikony EM (takie jak przy dzia?ach).

Wiadomo ?e nie wiele osób u?ywa takich komunikatorów jak: ICQ, AIM, MSN czy YIM, dlatego mo?na je zast?pi? np.: gg/tlen/skype.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?eli t?o cytatu b?dzie nie to ciemne (t?o wiadomo?ci), tylko jasne (ten papier), to i tak b?dzie si? wyró?nia?. A tak jest po prostu nieestetycznie.

BTW, je?eli zrobi?bym wi?kszy obraz t?a wiadomo?ci (nie 200px, a 300 lub 400, ?eby zmniejszy? powtarzalno??) to nie b?dzie zbyt du?y (wagowo)? Do ilu kb to mo?e by?? By?oby ?adniej, gdybm nieco zwi?kszy?ten obraz i by? go, Mrozu, wstawi?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odno?nie cytatów, przyznaje, pope?ni??m grzech zaniedbania. ;) Zaraz postaram si? to naprawi? i w miar? mo?liwo?ci spe?ni? pozosta?e ?yczenia.

BTW, je?eli zrobi?bym wi?kszy obraz t?a wiadomo?ci (nie 200px, a 300 lub 400, ?eby zmniejszy? powtarzalno??) to nie b?dzie zbyt du?y (wagowo)? Do ilu kb to mo?e by?? By?oby ?adniej, gdybm nieco zwi?kszy?ten obraz i by? go, Mrozu, wstawi?.

Mo?emy spróbowa?. Do stracenia i tak nie mamy nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...