Skocz do zawartości

Uwagi dot. forum


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jakby... Zamkn??em Offtopic. No i go otworzy?em z powrotem. Mam supermoc zamykania w?asnych tematów? Widz? przyciski "Zamknij" i "Usu?".

Z ch?ci? bym si? jej pozby?.

Moc zamyklania w?asnych tematów by?a faktycznie w??czona, odebra?em Ci j?. ;) Co do "Usu?" - to jest ten przycisk dotycz?cy ca?ego w?tku, czy tylko pojedynczej wiadomo?ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten button "Forum" na stronie EM jest po prostu obrzydliwy. Mrozie i Haz - wymy?lcie co? co bardziej pasuje do ikon dzia?ów. Tekstowy link niech zostanie przywrócony ;]

Daj pokój, button jest ok! Co prawda wyobra?a?am sobie co? podobnego w stylu bardziej do buttonu "Nabór do redakcji", ale ten nie jest a? taki z?y. A co do tekstowego linku to jest równie? taki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dobry Wieczór.

Zaskoczy? mnie dzisiejszy sms Shane Anwar. No fakt ostatnio jestem ma?o aktywny je?eli chodzi o Enklaw? Magii. Dawno nie napisa?em ?adnego newsa. Ucierpia?a przeze mnie sesja RPG. Nie mog? zapewni? ?e w najbli?szym czasie si? poprawi?. Ca?y rok szkolny Sobie olewa?em, nie rzadko przedk?adaj?c EM. Teraz MUSZ? wszystko nadrobi? dlatego trudno mi znale?? chocia? te pó? godzinki dziennie dla serwisu. Kiedy wróc? do "formy"? Tego nie wiem, ale czas ten postaram si? maksymalnie zmiejszy? . :)

Nie ?egnam si? bo codziennie Em odwiedzam oraz czytam forum.

Zaraz Wracam

Sir Jedi.

//No par? razy zapi?em, by?em na moment w szpitalu i gg mi si? chrzani, po za tym wszystko oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...