Skocz do zawartości

Seriale fantastyczne


Sir Jedi

Czy oglądasz seriale fantastyczne?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oglądasz seriale fantastyczne?

    • Tak, dość często
      9
    • Czasami
      11
    • Miałem kontakt z jednym bądź dwoma
      4
    • Nie oglądam tego badziewia
      1
    • Nie oglądam tego typu seriali
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A teraz ja się przyznam do rzeczy strasznej i wstydliwej: Smutno mi, że już nie ma "Merlina" w TV. ;( A teraz niech znajdzie się jakiś litościwy i powie, że też oglądał. :D:D

Ja! Ja oglądałem!

Nie, tak naprawdę to nie ;)

Za to z seriali fantastycznych generalnie oglądam... hm... House MD, jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Polecam serial "Death note". Nie jest to fantastyka w klasycznym wydaniu, a ja w sumie nigdy nie lubiłem anime, jednak muszę przyznać, że wessało ;)

Tak nawiasem, to nawet filmowo-serialowy dezerter i malkontent Sonky przekonał się do tego serialu ;) Jeśli w oparciu o jego gusta zbudować skalę, to "Death note" otrzymałby całego jednego sonky'ego [1 sn] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj, nie pożałujesz. Co do deaths note, to jeszcze pamiętam, jak zobaczyłeś na moim laptopie tapete z Ryukiem i zapytałeś co to. Po wyjasnieniach pokreciles głową z politowaniem. Wujek Cursian dobrze chciał, juz dwa lata temu gadal, ale ta dzisiejsza mlodierz nie słucha juz starszych... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Patrze, że odświeżam temat. Co do "Wiedźmina" to nie ma prawa nosić tej nazwy. Ten film jest zlepkiem jakichś króciutkich historyjek, które nie są poukładane nawet w dobrej kolejności. Oczywiście odwołuję się do książki. Czasami myślałem, że powinni zrobić drugą część, ale doszedłem do wniosku, że po co jeszcze bardziej dobijać świetną sagę jeszcze raz czymś co i tak będzie klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Patrze, że odświeżam temat. Co do "Wiedźmina" to nie ma prawa nosić tej nazwy. Ten film jest zlepkiem jakichś króciutkich historyjek, które nie są poukładane nawet w dobrej kolejności. Oczywiście odwołuję się do książki. Czasami myślałem, że powinni zrobić drugą część, ale doszedłem do wniosku, że po co jeszcze bardziej dobijać świetną sagę jeszcze raz czymś co i tak będzie klapą.

Oglądałem cały "sezon" kilka razy i zawsze starałem się poukładać sobie wszystko w pewien porządek chronologiczny. To, że nigdy mi się nie udało, było dla mnie każdorazowo powodem strasznej frustracji, więc już nie oglądam. ;)

Swoją drogą, gdzieś mi się ostatnio obiło o uszy, że ktoś gdzieś zrobił jakąś petycję w sprawie zrobienia nowego filmu o Wiedźminie. Ale takiego porządnego. Teraz, na fali sukcesu gry, kiedy Withcer jest już rozpoznawany nawet za oceanem, coś takiego mogłoby siię chyba udać...

Ja tam nie mogę się doczekać Starcia Królów! A zwiastuny tylko rozpalają moją fascynację tym serialem. Grę o Tron obejrzałem już trzy razy. Można powiedzieć, że jestem fanatykiem Pieśni Lodu i Ognia.

A ja wciąż sobie obiecuje, że obejrzę, jak tylko przeczytam książkę, ale wciąż nie mam czasu/okazji żeby zabrać się za Martinowskie czytadło. O biedny ja. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż sobie obiecuje, że obejrzę, jak tylko przeczytam książkę, ale wciąż nie mam czasu/okazji żeby zabrać się za Martinowskie czytadło. O biedny ja. :|

No biedny ty, biedny... nawet ja to czytadło dopadłam, co prawda czytam tylko w PKSie (za duże gabaryty, żeby przemycić bez problemów na porodówkę :P ) Naprawdę warto. Serialu jeszcze nie oglądałam, bo obiecałam sobie zrobić to PO przeczytaniu książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No biedny ja, biedny! :(

Ostatnio widziałem parę odcinków Spielbergowskiego Terra Nova. Nawet przyjemnie się ogląda, fabuła w miarę spójna, a i świat nieźle zbudowany - zwłaszcza, jak ktoś lubi Park Jurajski. Domyślam się, że to niedługo może być tasiemiec na miarę Lostów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście "Terra Nova" nie przypadła zbytnio do gustu. Pierwsze dwa odcinki odebrałem jako dziwną mieszankę serialu przygodowego doprawioną dużą dawką patosu z serialem obyczajowym o wyjątkowo prostej formule (rozbita rodzina - nastroje oraz charaktery każdego z jej członków są mocno stereotypowe). Pewnie głównym atutem produkcji miała być kreacja tytułowej "Terry Novy", jednak i to mnie nie przekonało. Humpf ;)

Oglądał ktoś może "Filary ziemi"? Miałem okazję zobaczyć pięć minut jednego odcinka i wyglądało całkiem zachęcająco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...