Skocz do zawartości

Seriale fantastyczne


Sir Jedi

Czy oglądasz seriale fantastyczne?  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oglądasz seriale fantastyczne?

    • Tak, dość często
      9
    • Czasami
      11
    • Miałem kontakt z jednym bądź dwoma
      4
    • Nie oglądam tego badziewia
      1
    • Nie oglądam tego typu seriali
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy jest jakieś zbliżenie do jakiej rasy zalicza się ten bękart gwiezdnych wojen?

Na początku myślałem że jest Twilekiem ale później zacząłem wątpić

Twilekiem?! A skąd Ci to do kłowy przyszło :)

Ashsoka Tano jest Togrutanką. Jej rasa wywodzi się z planety Shili. Co ciekawe, a co nie zostało jeszcze wykorzystane, Togrutanie mają zdolność echolokacji.

Sama rasa jest wspaniała, co do Jedi, potrafię z marszu wymienić Ci jedną mistrzynię z tej rasy (aż dziw, że nie skojarzyłeś) - Shaak Ti, ale wiem, że jest więcej. Był chyba jeden jeszcze padawan w schyłkowym okresie republiki (ale został wydalony z zakonu) i chyba jedna mistrzyni... nie jestem pewien, ale to już w okresie nowej republiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{Ced wynurza się zza kłębów dymu}

Co Ossus? Ossus to jest planeta w systemie gwiezdnym Adega, będąca miejscem przechowywania całej wiedzy Jedi i późniejszą lokalizacją Nowego Zakonu... hyyp?

JA się nawdychałem? Ja nic nie wdychałem, to pomówienie! ;p

Viear, Ossusa, jak wiesz, czytuję, ale - to też wiesz - jeśli chodzi o uniwersum Star Wars (i nie tylko) wiem trochę (troszkę, troszeczkę) o tym...;>

A jeśli chodzi o Torgrutanów, to znałem tę rasę, swego czasu bardzo się Shaak-Ti interesowałem. A i trochę w książkach przeczytałem...

Co do rycerzykowania - tak, w oryginale coś takiego też jest... ale chyba tylko na początku, później - cale szczęście - zaczyna się już bardziej Mistrzowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że mógłby powstać re-make serialu wiedźmin?

Biorąc pod uwagę współczesną technikę wyszedłby na pewno o niebo lepiej niż teraźniejsza wersja

NIE!!!  :o :o

Nie w Polsce, przynajmniej. Już wtedy była bardzo dobra technika, już wtedy spieprzyliśmy. Nie, nie, nie. Nie chcę przeżywać tego drugi raz.

No, chyba, żeby Bagiński z zespołem się za to wzięli ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...