Skocz do zawartości

Szkic standardowy, czyli machanie ołówkiem


Shane

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już wrzucamy "twórczość" dla twórczości, niekoniecznie związaną z fantastyką, to dla odmiany ja wrzucę coś... papierowego ;)

To mój najnowszy szkic, choć nie nowy (trochę traci na skanie, no ale cóż... nic nie poradzę ;) )... mam ostatnio zastój, nic nie robię pod względem twórczości...

Ten topic tworzę oczywiście licząc na konstruktywne komentarze, jeśli waszym zdaniem coś jest nie tak jak być powinno. Zawodowo się tym nie zajmuję, portretować zaczęłam ponownie od niedawna, mam mało "dokonań" ;)

Może to być też topic zbiorczy o szkicach "naturalnych". Jeśli macie jakieś swoje rysunki, zamieszczajcie tutaj, jeśli chcecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, bardzo fajne!

Co prawda noga wygląda trochę jak słup, bo jest w każdym niemal miejscu równie szeroka i pod kątem 90 stopni do brzegu kartki, a źrenice, jako najciemniejsze elementy na rysunku trochę za mocno się wyróżniają, ale generalnie jest fajnie.

Bardzo lubię rysunki, na których widać, że to rysunki, a nie udawane fotografie (choćby i były technicznie doskonałe); gdzie fajnie widać teksturę papieru, etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haziu, noga wygląda jak słup, bo to spodnie na kant, a spodnie na kant wyglądają jak słup :P To żarty oczywiście, w sumie masz racje, lepiej by wyglądało jakbym ją odrobinę przechyliła chociaż.

Co do źrenic... być może, niestety z jego facjatą miałam trochę przebojów, w sumie było tam jakieś pięć różnych, przeróbki nie miały końca przez co być może troche traci na detalach.

A co do stworzenia czegoś nowego... cóż... no nie wiem, przymierzam się od jakiegoś czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW.

Nie wiedziałem, że tak ładnie machasz ołówkiem ^^

Jedno, do czego mogę mieć zastrzeżenia to to, że oko lewe jest trochę jakby wyłupiaste... ale to się nie rzuca w oczy. Trzeba się naprawdę przyjrzeć.

Ogólnie to jeszcze dodać dwa wielkie rewolwery i będzie Roland z Mrocznej Wieży! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...