Skocz do zawartości

Wiedźmin 2


Inheritor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się, przy okazji pierwszego posta na forum.

Może kogoś zainteresuje, ale ukazała się pierwsza na świecie zapowiedź Wiedźmina 2, mojego autorstwa (wybaczcie brak skromności). Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam pod ten adres. Może jakiś mały news w ramach branżowej solidarności? Przy najbliższej okazji chętnie się zrewanżuję.

Mateusz "Reynevan" Olszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mnie ten filmik nie zachwyca. Rozumiem słabą grafikę, w końcu to wczesny etap produkcji. Ale już walka wygląda [i brzmi] kropka w kropkę tak samo jak wcześniej. Jedyna różnica, to sporo mocniejszy Aard i zrzucanie przeciwników w przepaść [choć w jedynce też coś mi się zdaje, że niewidzialne ściany zatrzymywały tylko Geralta...]. System dialogów wcale nie lepszy. Za to spodobał mi się nowy interfejs - lubię minimalizm, poza tym ten w pierwszej części śmierdział budżetowością wg. mnie. QTE - fajnie, o ile tylko podczas walk z bossami, i dobrze zrealizowane. Ogólnie więc moje emocje związane z Wieśkiem 2 są mieszane. Ale że to wersja sprzed 6 czy tam już 7 miesięcy, jestem spokojny co do jakości produktu końcowego, po prostu nie rozumiem, czym niektórzy się zachwycają. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wiele takich ("pierwszych") tekstów ma większość serwisów, z tym, że ten jest delikatnie wyjątkowy - do tej chwili żaden taki nie powstał :D

No i "poprzednią" EK Wiedźmina 2, jak rozumiem, odsprzedałeś? Myślisz, że będzie reedycja? Bo sam bym sobie kupił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hm, czy mi się zdaje, czy jednak Geralt w sadze był przystojny?

Poza tym pochwalę się, że Wieśka 2 widziałem osobiście na konfie. Grafika bardzo fajna, w końcu można skakać, ogółem zmiany wydają mi się niezłe, acz mam spore wątpliwości co do walki. Jest bardziej dynamiczna, całkiem efektowna, acz IMO chaotyczna i wygląda trochę jak h'n's z niezłymi animacjami. Te zaś też nie zawsze się dobrze dopasowywały, przez co momentami nie ma w tym żadnego ładu, a przecież wiedźmiński taniec był wirtuozersko płynny. A Triss nie jest w końcu plastikowa, acz mogliby ja trochę upiększyć. Co do twarzy Geralta wielkich zastrzeżeń też nie mam, szkoda tylko, że to prawie zupełnie inny koleś niż w jedynce.

Ogólnie prawdopodobnie będzie dobrze, ale powstrzymam się z jednoznacznym osądem do momentu, gdy zobaczę coś więcej. Pierwsze 10 minut gry to bowiem naprawdę niedużo, na dodatek raptem jeden ciemny las + wodospad. Jedna rzecz zaś mnie zawiodła - nie pokazano finału "randki" z Triss, który to obejrzeli na prywatnym pokazie ludzie z Polygamii dzień wcześniej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...