Skocz do zawartości

Wiedźmin 2


Inheritor

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, Geralt nigdy nie nosił kucyka. A było nie było, książka i zgodność z nią sprawiła, że ta gra była dobra w pierwszej odsłonie.

Jeszcze trochę to geraltowi mu zrobią wielkie oczy i dłuuugie nogi do podłogi jak w jRPG. W sumie, skoro już nie trzymamy się opisów Sapkowskiego, to czemu nie...  :-X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, nosił opaskę. Szczerze mówiąc, ja już wolę kucyk... Poza tym wybór ten jest dość logiczny - sam mam długie włosy i wiem, jak przeszkadzają np. podczas grania w piłkę nożną czy cuś, a co dopiero przy szlachtowaniu potworów. :P Zresztą, chyba gdzieś czytałem, iż fryz Geralta będzie można samemu określić. Acz pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z drugiej strony - jak mówi Lordareon w filmiku - gra z action RPG skręciła mocno w stronę "Action". Dla wielu na pewno zbyt mocno, o czym najlepiej zaświadczy to, że już teraz bez problemu obsługuje się ją na padzie. Mi to odpowiada, bo lubię zarówno zręcznościówki, jak i cRPG, jednak nie zdziwię się, jeśli po premierze niektórzy fani jedynki będą narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno. Tak czy inaczej osobiście ubolewam nad faktem wciąż zmniejszającej się liczby "prawdziwych" cRPG. Lubię gry pokroju Fallouta 3, Mass Effecta itp., ale i produkcje w stylu pierwszego Wieśka czy Dragon Age'a są potrzebne. A jest ich obecnie malutko, nawet Wiedźmin zmienia front w kontynuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzi wyłącznie na PC. Na PS3 pierwsze miejsce ma Killzone 3, na X360 - Halo: Reach. Poza tym powód tej pozycji jest prosty - w żadnym innym kraju nie występuje sytuacja, że wszystkie serwisy tematyczne namawiają do głosowania. Inaczej takie Halo na pewno miałoby więcej niż niecałe 20k głosów. Jeśli Wiedźmin wygra, będzie to moim zdaniem zwycięstwo oszukane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...