Skocz do zawartości

Przygody na Karaibach- projekt PBF


Szynsz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy ale zacznę z grubej rury. Od pewnego czasu "gram" w sesje online i PBF (gry typu Kroniki Fallathanu itp, wątpię by ktoś słyszał) Jakiś czas temu postanowiłem dać upust swojemu marzeniu zostania piratem. Szukając takowych gier lub PBF-ów natrafiałem tylko na różnego rodzaju wersje "Piratów z Karaibów", co nie do końca mi pasowało. I tutaj narodził się pomysł stworzenia własnego, wymarzonego PBF-a. Jednak jak zawsze w takich sytuacjach pojawiają się problemy, tak było i tym razem. Głównym problemem jest brak doświadczenia w tworzeniu systemów RPG jak i ekipy na start (w tym także techniczno- phpowskiej). Dlatego proponuje wszystkim chętnym współprace w owym projekcie. Na stan dzisiejszy system jest spisany jednak na pewno jest niedoskonały i wymaga dopracowania (wszystkim ewentualnym chętnym prześle teks w formie elektronicznej. Forum na razie nie jest założone gdyż nie miałem takiej potrzeby do tej pory (byłem jedyną osobą pracującą nad grą), jednak gdy tylko zbierze się ekipa. Z założenia system jest pozbawiony magi i tego typu specjałów. Jeśli są chętni proszę się wpisywać w tym temacie.

P.S. Wybaczcie jeśli pozwoliłem sobie na zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(gry typu Kroniki Fallathanu itp, wątpię by ktoś słyszał) J

  No to niespodzianka słyszałem, grałem i Falathan to jeden z wielu światów jakie odwiedziłem, choć znudziło mnie to nieco, bo nowym graczon cieżko sie przebić przez starych wyjadaczy.

  Pozwolę sobie powitać Szanownego Pana w imieniu całego forum jak i redakcji. Co do pomysłu: mnie też nie kręcą liczne kopie "Piratów"  i pomysł mi się podoba, bo korsarzem bym sobie z chęcią pograł w jakimś świecie zbliżonym do realistycznego.  Niestety na programowaniu i sprawach systemowych to ja się nie znam, ale dopinguję do działania. Jeśli potrzebowałbyś kogoś do pomocy w kwestii fabularnej- z chęcią pomogę.

P.S. Wybaczcie jeśli pozwoliłem sobie na zbyt wiele.

Lubimy kreatywność w każdym calu.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...