Skocz do zawartości

Mój mały świat


Margott

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałam. Fajnie, że jest jeszcze ktoś, kto szkice szkicuje ołówkiem, w dobie tabletów ta forma trochę zanika. Na mandze się nie znam kompletnie, więc do ewentualnych "ideałów" odnieść się nie mogę, ale powiem ci, że oglądając twoje szkice, poczułam, że sama mam ochotę coś naskrobać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonał mnie do tego Matimak, więc wstawiam link do moich bazgrołów :P(rysuje od niedawna więc nie są idealne).

  Od razu Tolkien Śródziemia nie stworzył, z resztą ideał to pojęcie względne. Ja mogę się tylko cieszyć, że dałaś się namówić i mieć nadzieję, że obie Panie nauczą się od siebie czegoś o sztuce rysunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadzieję, że obie Panie nauczą się od siebie czegoś o sztuce rysunku

Czyli, że mam zacząć rysować mangę? :P

Why not?

Zabawa z innymi stylami bywa rozwijająca, a manga to akurat bardzo ciekawy styl, nawet jeśli obecnie nieco nadużywany przez nastolatki ( zwłaszcza te zakochane w w emo-bishounenach ). Kto wie, czego się nauczysz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z innymi stylami bywa rozwijająca, a manga to akurat bardzo ciekawy styl, nawet jeśli obecnie nieco nadużywany przez nastolatki ( zwłaszcza te zakochane w w emo-bishounenach )

Zgadzam się, że manga to ciekawy styl :D,w końcu sama rysuję mangę;

jednak za przeproszeniem nie wszyscy miłośnicy mangi mają nie równo pod sufitem!! >:(!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z innymi stylami bywa rozwijająca, a manga to akurat bardzo ciekawy styl, nawet jeśli obecnie nieco nadużywany przez nastolatki ( zwłaszcza te zakochane w w emo-bishounenach )

Zgadzam się, że manga to ciekawy styl :D,w końcu sama rysuję mangę;

jednak za przeproszeniem nie wszyscy miłośnicy mangi mają nie równo pod sufitem!! >:(!!!!!

335x400http://top10kid.com/wp-content/uploads/cosplay11.jpg[/img]

335x400http://top10kid.com/wp-content/uploads/cosplay10.jpg[/img]

Przepraszam, coś mówiłaś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margott, Nie przejmuj się Hazem, bo to zwykły cham. ;)

To, że dostało się mnie, ale Kotu już nie (jego obrazki były bardziej obleśne, poza tym były dwa!), sugerowałoby, że to raczej koleżeński prztyczek - co jest o tyle dziwne, że nie jesteśmy przecież kolegami.

Bez względu na wszystko jednak, miło mi słyszeć takie słowa od ciebie.

@Margott - nie musisz się obrażać, bo z mojej strony (za Kota się nie wypowiadam, ale przypuszczam, że jest tam podobnie) to był tylko żart. Chyba, że obrazić się masz ochotę, wtedy czyń, jak tylko sobie zażyczysz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości! Nie dawajcie więcej takich zdjęć :P Spać potem nie mogę, główkując, czy ci ludzie naprawdę są TAKIMI fanami, czy po prostu robią sobie, kolokwialnie mówiąc, zwałę z prawdziwych fanów :P

A co do rysowania mangi przeze mnie... hmm... nie wygląda to na specjalnie trudne. Chyba łatwiejsze, niż  staranie się, żeby człowiek wyglądał jak... człowiek?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Skoro już mamy talenty, parę rysunków i prac graficznych w dziale "Twórczość własna" na forum, to może w końcu zamieścimy coś w naszym enklawowym dziale "Fanart"? Mamy tam parę opowiadań, ale grafik żadnych, a szkoda ich nie pokazać, o ile autorzy się zgodzą.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...