Jump to content

Utopia Abasara - Prolog


Superkarpik

Recommended Posts

Niniejszym zamieszczam na łamach EM prolog mojego pierwszego większego opowiadania które (w odróżnieniu od opowiadań o Falloucie ) posiada logiczny sens treściwą fabułę i bohatera nie będącego mary sue.

Zapraszam do lektury prologu. ;)

[align=center][align=center][align=center]Prolog

Wyobraź sobie wszystko co chcesz. Wszystko co jest niemożliwe i daj temu życie. Wyobraź sobie te wszystkie niezrozumiałe zjawiska o których mogłeś jedynie czytać w książkach. A teraz uznaj je za realne i możliwe byty. Wyobraź sobie świat w którym to wszystko istnieje. Świat w którym można uczynić tak wiele, że słowo „niemożliwe” straciło swoje pierwotne znaczenie. Nadaj temu linię czasu podobną do swojej, aby łatwiej ci było to wszystko pojąć. Zobacz rzeczy, które widywałeś jedynie w bajkach. Wszystko co nazywałeś fantazją, magią czy też iluzją jest częścią tego świata.

Witaj w moim świecie.

W świecie pełnym niemożliwego. W  świecie, gdzie jedynym ograniczeniem twoich możliwości jest twój własny umysł. Tak właśnie wygląda mój świat. Świat który stworzyłem. Świat idealny.

W moim świecie panuje całkowita harmonia. Zarówno pomiędzy istotami magicznymi, jak i tymi pozbawionymi takowych zdolności. Wszyscy; Elfy, krasnoludy, wampiry, gnomy, smoki, ludzie. Wszyscy żyją w zgodzie bo tego od nich wymagam.

Witaj w świecie Bramy.

Witaj w Utopii Abasara

[/align]

Link to comment
Share on other sites

"Bo najważniejsze jest pierd*****"

Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem. Ewidentnie nie idzie Ci realizm magiczny ("Dziewięć minut"), a z Fallouta mam ciepłe wspomnienia (ale te orty!!!). Zabieram się za dalsze części, bo w końcu na tym forum przeczytałem coś dobrego!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...