Skocz do zawartości

ScienceFiction Fantasy i Horror


Cedrik

Rekomendowane odpowiedzi

To może zacznę wrażeniami z ostatniego numeru...króciutko:

,,Droga" D. Domagalskiego - pozytywnie. Może i do mnie aż tak nie trafiło, ale... dobry kawałek prozy. Ot.

,,Złe miejsce" Nika Pierumowa - Niezłe. Naprawdę niezłe. Inne i... ciekawe. Zakończenie... dziwne. Plus.

,,Bańki mydlane" Jakuba Turkiewicza - jak dla mnie, największy potencjał w tym numerze, jeden z większych ostatnich miesięcy i... przy tym popsute. Cholera jasna. Zezłościłem się. Bo pomysł wspaniały, z początku wygląda świetnie, wessało mnie dosłownie. A potem... jaja niskich lotów. Lole, ROTFle i inne takie. AGGRRRR! Czemu?! Wkurzyłem się.

Zawiodłem. Taki potencjał... ech.

,,Druga strona marzeń" Huberta Sosnowskiego - Nic niezwykłego, a jednak... a jednak. A jednak. Miłe. Naprawdę miłe. Naprawdę dobre.

,,Kwestia przetrwania" Anny E. Walczak - mam wrażenie, że zostało to napisane dla samego napisania, ot, kawałek tekstu. Coś w tym jest, gdzieś ciągnie, ale... tak, ciut, ciut rozwinąć, no.

,,Niewymiary" Sławomira Zielińskiego - Dziwne. Strasznie dziwne. Pogmatwane. Cięższe. Ale miłe. Miłe, miłe. Miłe i już.

,,Czarne zloto" Adama Adilewa - małe coś utrzymane w tej samej konwencji, co poprzednie. Takie czytadełko. Dobrze sie czyta, ale nic poza tym.

A teraz publicystyka.

Aaach. Pwlak - wspaniały felieton, Pilipiuk - ciekawy i skłaniający do rozmyślań. Cebula - ok. Grzędowicz - temat taki ot, jakby nie miał pomysłu, za to wykonanie - jak zwykle - cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...