Jump to content

Miecz


Liroy
 Share

Recommended Posts

Ja się wyjątkowo zgodzę z Killerem ;>

3 czerwone

Te wydziwione mieczyki jakoś nie pasują mi do Geralta, więc w kwestii wyglądu wygrywa wersja podstawowa. A staty najlepsze ma moim zdaniem właśnie ten z trzech kawałków czerwonej meteorytowej stali.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

wiecie co... śmieszycie mnie...

najlepszy miecz to runiczny sihill z mahakamu bo ma najlepsze staty, no chyba, że dla was liczy się tylko wyglond.

a co do tej stronki na enklawie z opisem mieczy pokolei to przy sihillu jest luka, bo można go też znaleść na polach, jeśli po wypadnieńciu z teleportu odrazu pobiegniecie na pola kolo małej zagrody (wystarczy zarżnonć wywerny, i przy zmasakrowanym ciele będzie leżał [to najłatwiejszy sposób na jego zdobycie, bo jest za friko i nietrzeba się męczyć z jakimiś zadaniami])

a ze srebrnych najlepszy jest aerondithe, bo ksiezycowe ostrze moze i ma 100% obrażeń ale jest gorsze bo aer. ma więcej statów a 40% nierobi dużej różnicy. (ale sie rozpisałem sor. ^^)

Edit:

gram w to już od 2 lat ale dopiero teraz odwiedziłem enklawe w poszukiwaniu wskazówek co do ardaina (ten stalowy z 200% obrażeń) i dlatego napisałem na forum, żeby wytkąć tą lukę co do sihilla na polach ^^

Nie piszemy dwóch wiadomości pod rząd, jeżeli od ostatniej wiadomości upłynęły 24 godziny. Posty połączyłem. - Kot Behemot

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że Tobie nikt wcześniej nie wytknął luk w ortografii ;]. A za informację oczywiście jesteśmy wdzięczni, sprawdzimy, sprawdzimy i ewentualne poprawki naniesiemy.

Po drugie jest coś takiego jak edycja własnych wiadomości. Nie piszemy kilku, skoro możemy jedną. Za respektowanie tej pożytecznej reguły dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co... Śmieszycie mnie...

Najlepszy miecz to runiczny Sihill z Mahakamu, bo ma najlepsze staty, no chyba, że dla Was liczy się tylko wygląd.

A co do tej stronki na Enklawie z opisem mieczy po_kolei, to przy Sihillu jest luka, bo można go też znaleźć na polach, jeśli po wyjściu z teleportu od_razu pobiegniecie na pola koło małej zagrody (wystarczy zarżnąć wywerny, i przy zmasakrowanym ciele będzie leżał [to najłatwiejszy sposób na jego zdobycie, bo jest za friko i nie_trzeba się męczyć z jakimiś zadaniami])

A ze srebrnych najlepszy jest Aerondithe, bo ksieżycowe ostrze może i ma 100% obrażeń, ale jest gorsze bo Aer. ma więcej statów, a 40% nie_robi dużej różnicy (ale się rozpisałem sor. ^^)

Edit:

Gram w to już od 2 lat, ale dopiero teraz odwiedziłem Enklawę w poszukiwaniu wskazówek co do Ardaina (ten stalowy z 200% obrażeń) i dlatego napisałem na forum, żeby wytknąć tę lukę co do Sihilla na polach ^^

Witam na Enklawie.

Anyway, jeśli coś pominąłem, piszcie tu śmiało. Ten wątek już od początku mnie odstraszał^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...