Skocz do zawartości

Miecz


Liroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

wiecie co... śmieszycie mnie...

najlepszy miecz to runiczny sihill z mahakamu bo ma najlepsze staty, no chyba, że dla was liczy się tylko wyglond.

a co do tej stronki na enklawie z opisem mieczy pokolei to przy sihillu jest luka, bo można go też znaleść na polach, jeśli po wypadnieńciu z teleportu odrazu pobiegniecie na pola kolo małej zagrody (wystarczy zarżnonć wywerny, i przy zmasakrowanym ciele będzie leżał [to najłatwiejszy sposób na jego zdobycie, bo jest za friko i nietrzeba się męczyć z jakimiś zadaniami])

a ze srebrnych najlepszy jest aerondithe, bo ksiezycowe ostrze moze i ma 100% obrażeń ale jest gorsze bo aer. ma więcej statów a 40% nierobi dużej różnicy. (ale sie rozpisałem sor. ^^)

Edit:

gram w to już od 2 lat ale dopiero teraz odwiedziłem enklawe w poszukiwaniu wskazówek co do ardaina (ten stalowy z 200% obrażeń) i dlatego napisałem na forum, żeby wytkąć tą lukę co do sihilla na polach ^^

Nie piszemy dwóch wiadomości pod rząd, jeżeli od ostatniej wiadomości upłynęły 24 godziny. Posty połączyłem. - Kot Behemot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Tobie nikt wcześniej nie wytknął luk w ortografii ;]. A za informację oczywiście jesteśmy wdzięczni, sprawdzimy, sprawdzimy i ewentualne poprawki naniesiemy.

Po drugie jest coś takiego jak edycja własnych wiadomości. Nie piszemy kilku, skoro możemy jedną. Za respektowanie tej pożytecznej reguły dziękujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Śmieszycie mnie...

Najlepszy miecz to runiczny Sihill z Mahakamu, bo ma najlepsze staty, no chyba, że dla Was liczy się tylko wygląd.

A co do tej stronki na Enklawie z opisem mieczy po_kolei, to przy Sihillu jest luka, bo można go też znaleźć na polach, jeśli po wyjściu z teleportu od_razu pobiegniecie na pola koło małej zagrody (wystarczy zarżnąć wywerny, i przy zmasakrowanym ciele będzie leżał [to najłatwiejszy sposób na jego zdobycie, bo jest za friko i nie_trzeba się męczyć z jakimiś zadaniami])

A ze srebrnych najlepszy jest Aerondithe, bo ksieżycowe ostrze może i ma 100% obrażeń, ale jest gorsze bo Aer. ma więcej statów, a 40% nie_robi dużej różnicy (ale się rozpisałem sor. ^^)

Edit:

Gram w to już od 2 lat, ale dopiero teraz odwiedziłem Enklawę w poszukiwaniu wskazówek co do Ardaina (ten stalowy z 200% obrażeń) i dlatego napisałem na forum, żeby wytknąć tę lukę co do Sihilla na polach ^^

Witam na Enklawie.

Anyway, jeśli coś pominąłem, piszcie tu śmiało. Ten wątek już od początku mnie odstraszał^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...