Skocz do zawartości

Uwagi dot. serwisu


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś jednak jest nie tak z tym ocenianiem...jak zagłosuje na gre albo w sondzie - to jest ok, nie pozwala mi ponownie głosować, ale jak wchodze na enklawe ponownie za ok godzine to moge znowu zaglosowac, wyniki sondy sie nie wyswietlaja (a jestem caly czas zalogowany). Wcale nie wymyślam, te 14 głosów na Fallouta to moje dzieło :P. Znajdzie się jakiś drugi fanboy konkretnej gry, i cały system oceniania traci sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zaglosowac 2 razy na te sama gre, za to moge oddawac glosy na inne gry - tak miało być? Tylko że w ten sposób moge dokonać sabotażu w postaci jednej gwiazdki dla gier które są wyżej od mojej ulubionej :P Może lepiej zrobić tak żeby użytkownik mół oddać tylko jeden głos (mam na myśli wyłącznie gry a nie np artykuły) Co o tym myślicie? Z drugiej strony ogół głosów powinien zagłuszyć taki sabotaż, no ale jak jakiś troll da grze jedną gwiazdke to może być ciężko taką strate w rankingu odrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zaglosowac 2 razy na te sama gre, za to moge oddawac glosy na inne gry - tak miało być?

Dokładnie tak.

Tylko że w ten sposób moge dokonać sabotażu w postaci jednej gwiazdki dla gier które są wyżej od mojej ulubionej

Cóż... prawdę mówiąc, to juz nie możemy kontrolować, czy dany głos oddajesz dlatego, że na tyle oceniasz grę, czy dlatego, by sabotować inną. ;) Pomysł, by jeden użytkownik mógł oddać tylko jeden głos na wszystkie gry, jest raczej chybiony - co jeśli ktoś dziś zagłosuje na grę x, a za jakiś czas wyjdzie gra y, którą chciałby ocenić?

Meh, jeżeli ktoś zsabotuje ( czytaj - nie będą na samym szczycie ) Tormenta/Fallouta, to kota pociągnie za odpowiednie sznurki i znowu te gry będą na szczycie. Nie ma się czym martwić ;)

Hm? Co masz na myśli? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea oceniania jest taka, że jest to twoje zdanie na temat danej pozycji. To nie jest konkurs piękności, nie jest tak, że zwycięzca może być tylko jeden - ten ranking to po prostu najlepiej oceniane przez czytelników gry - ograniczanie możliwości głosowania do jednej pozycji to zmiana idei z "powiedz nam, co sądzisz o danej pozycji" na "wybierz swoją ulubioną pozycję" - a nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o tym, że w przypadku posiadania tylko jednego głosu, zawsze oddawałbyś 10, po to, by twój jedyny głos wywindował twoją ulubioną grę. Żadnych niższych na gry bardzo dobre, dobre, przeciętne, czy wręcz słabe.

To dopiero by prowadziło do zafałszowania wyników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

cRPG - Diablo 2 - Najemnicy

Żelazny Wilk

Występuje: II Akt

III Akt

Mam nadzieje również, że w przyszłości pojawi się jakaś grafika tam w miejscu gdzie jest "PATRONUJEMY" (Diablo 2, D2: LoD i ŚPZ) :D

cRPG - BG: Opowieści z Wybrzeża Mieczy - Solucje

Nie wyświetlają się grafiki :(.

Literatura - Świątynia Złych Żywiołów

Niegdyś ppkonana ponura moc znów przybiera na sile.

pokonana

cRPG - Icewind Dale 2

Dwa razy jest praca "Rasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...