Skocz do zawartości

Uwagi dot. serwisu


Mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie czego mi brakuje w tym naszym wodotryskowym newspanelu? Przycisków do zmiany aktualnie pokazującego się newsa. Czasem chce się przeczytać, co tam dokłądnie napisane, a news zmienia się i trzeba czekać przez kolejne 3 zanim pierwszy powróci.

Dało by się zrobić button za pomocą którego szybciej da się "przewinąć" newsy, które nas już nie interesują?

Pewnie i się da. Ale jak zwykle coś takiego wymaga dłuższej chwili na spokojne przetestowanie i implementację, a z tym u mnie teraz ciężko. Rzecz na pewno warta przemyślnie, ale na pewno nie z kategorii tych, które można wdrożyć od jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem Mrozu, wiem, ale to nie jest rzecz pierwszej potrzeby. Napisałam o tym tylko w kwestii ewentualnych usprawnień serwisu.

Podobnie jak obecne nieistnienie linku do notek o autorach w prawym menu przy reckach. Teraz mamy tylko "inne książki autora w Enklawie", a nawet nie można z tego poziomu dostać sie do opisu autora.

Tak samo z miniaturką okładki książki. Tam również przydałby się link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mrozu, można spróbować dać divowi z patronatami szerokość i wysokość w pixelach + overflow: hidden, może to spowoduje, że nie wyjdą poza tego diva przy ładowaniu.

Jesteś genialny Haziu. :) Chociaż jak zwykle, sposób nie działa na IE, ale dobre i to.

Wiecie co ? ostatnio wpadłem na pomysł, żebyśmy zainstalowali licznik odwiedzających. Może to być pewnego rodzaju motywacją i pociechą na duchu ile osób czyta nasze wypociny  ;D

A już pomijając kompleksowe statystyki, to krąży ciagle temat mini-licznika osób online, jednakże pomysłowi temu do listy priorytetów jeszcze kawałek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Fakt, u mnie też to tak działa. Zmień, Mrozie, linki, żeby kierowały do subdomeny bez www na początku, bo spodziewam się, że to miesza z cookies (z http://crpg.enklawanetwork.pl przechodzi do http://www.crpg.enklawanetwork.pl/something/). Cookies niezależne od subdomeny i wyłączenie ich lokalnego przechowywyania nie naprawia problemu - widać traktuje www.crpg.enklawanetwork.pl jako subdomenę crpg.enklawanetwork.pl, a nie enklawanetwork.pl. Możesz w .htaccess dodać regułkę, która przekieruje z adresu z www na początku do takiego, który nie ma tego.

Ponadto napraw martwe linki i schrzanione includowanie plików, które ci wypunktowałem na gg, to cholernie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zauważyłem że moge oddać dowolną ilość głosów zarówno w sondzie, jak i np w systemie oceniania gier. Też tak macie? Wydaje mi się to trochę bezsensu, bo moge cały dzień klikać  10 gwiazdek na Fallouta tylko po to żeby był na pierwszym miejscu :P Powinna być możliwość odannia tylko jednego głosu na wybraną grę...nie wiem jak to wygląda gdy ktoś sie nie loguje tylko przeglada strone jako "gość", ale chyba da sie zrobic jakas blokade po numerze ip - albo po prostu zarezerwowac opcje glosowania tylko dla zalogowanych. Z takich jeszcze drobiazgów to napis Patronujemy w lewym górny, rogu jest trochę przykryty przez baner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...