Skocz do zawartości

"Dzień dobry" po raz pierwszy - tutaj możesz się przywitać


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huhu, nowe duszyczki... a właściwie jedna, ale za to jaka :)

Hikaru - witaj i czuj się tu dobrze, bo my będziemy (ja, ręczę za siebie) starali się, by tak właśnie było!

Zostań na dłużej, a jak już...hmm... wsiąkniesz, to powiedz o nas innym. Może też lubią czasem gdzieś wsiąknąć ^^

Z innej beczki - jeśli interesujesz się Japonią i ogólnie tymi klimatami, to czytałaś pewnie ,,Opowieści rodu Otori"? Warto brać się za pozostałe książki, gdy już dotarło się do zakończenia całej tej historii (staram się nie spoilerować) z Takeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zostałam zwerbowana przez Matimaka. Od dnia dzisiejszego będę wam Zuem. A imiennie to was Justyna wita, studentka politologii (z wyboru, zamiłowania etc.). W sumie ciągle zabiegana, a fantastyką interesuję się od wielu, wielu lat. Pisarka, dziennikarka (pseudo jak na razie, ale może wyjdzie mi profesjonalna), człowiek czynu, chociaż nieco roztrzepany. Piwo lubię.

Znam również światy: D&D, Wiedźmin, Warmłotek (aczkolwiek... unikam xD), Świat Mroku.

W praniu wyjdzie com za ludź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy. Ced się ucieszy, bo jesteś z Krakowa. :))

Aż chciałoby się powiedzieć "lubię placki".

Shane, nie zabijaj. Dla nieczających

.

A ja cię zbiję, bo chciałam na gg pogadać, a tu cisza! Poczułam się odtrącona!  :'(

Ale nie bój nic, czeka cię kiedyś kara w tejże postaci: Kliknij se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Nazywam się Marta Ciesielska i znalazłam się tu przez Tomka, który mnie dręczy i męczy, bo jestem na polonistyce, stąd wydaje mu się, że mogę Wam cośniecoś pomóc. Jeszcze nie wie, jak bardzo się myli :)

Dodatkowo interesuję się fantastyką, bywam na LARP-ach i konwentach. No i nie za bardzo lubię pisać o niczym, więc musicie mi wybaczyć, jeśli moja aktywność będzie ograniczona do ewentualnego wrzucania tekstów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobry wieczór!

Na samiuteńkim wstępie (To znaczy, że będzie tu coś oprócz wstępu ? Tee-hee-hee.) witam serdecznie całą zgromadzoną tu ekipę. Liczę, że będzie nam się miło rozmawiało. Kto wie, czy nie współpracowało ?

Zostałem tu ściągnięty w konkretnym celu przez niejaką Rude, która to jakimś cudem wypatrzyła mnie na forum CD-Action (Co ciekawe, moje konto tkwiło tam nieruszane od ponad roku - prawdopodobnie pod wpływem przebłysku własnego geniuszu (ho, ho !) zostawiłem tam namiary na swoją osobę. Zobaczymy, czy będę miał okazję tego pożałować...) i stwierdziła, że mogę być osobą której szukacie. Pominąwszy fakt, że prawdopodobnie się myli, pochlebia mi to bardzo.

Muszę to przyznać, nie słyszałem o was wcześniej. Całkiem przyjemnie się prezentujecie... ale szata graficzna forum zadaje mi nieopisanych katuszy.

O sobie mówić ani nie umiem, ani nie lubię. Wyjdzie w praniu. Jeśli zadomowię się tu na odpowiednio długo, by mieć okazję zrobić pranie.

Pokój !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalom, witamy w skromnych progach, et cetera (o ile jako członek teamu zajmujący głownie opierdalaniem się mam prawo mówić w liczbie mnogiej; jeżeli nie, to potraktuj to jako pluralis maiestatis związany z przerostem ego). Przyjemnego pobytu :]

Całkiem przyjemnie się prezentujecie... ale szata graficzna forum zadaje mi nieopisanych katuszy.

Nowa w drodze. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...