Skocz do zawartości

"Dzień dobry" po raz pierwszy - tutaj możesz się przywitać


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli ściągnęła Cię Ruda i to aż z forum CDA, zgaduję, że jeśli dojdzie do współpracy, zasilisz dział cRPG albo MMO ;]

Witam na pokładzie.

Tutaj się mylisz. Cały bezsens tej bajki polega na tym, że jestem typem, który unika grania. ;)

No, przynajmniej komputerowego grania. Dobre RPG nie jest złe. I jednego, i drugiego ze świecą z resztą szukać.

Dzięki wszystkim za ciepłe przyjęcie. Miło, gdy obawy okazują się bezsensownymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na przestrzeni najbliższych miesięcy. Aktualnie dział MMO nie jest naszym priorytetem.

@Silharriel

Witam, witam, chlebem i solą! ;) Ja również mam nadzieję, że jesteś osobą, której szukamy. Czas pokaże. :)

Co do skinu forum... przygotowujemy zmiany. Duże zmiany, nie tylko w skórce forum. Wszystko okaże się na dniach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

    Witam i dzień dobry :) Od niedawna znalazłem się na tym portalu i witam całą ekipę jaka tworzy tą wspaniałą społeczność ;) Trafiłem tu przez swoje rodzaju poszukiwania wiedzy ukrytej w opowiadaniach :D Znalazłem twórczość Karpika która niezmiernie mi się spodobało i teraz penetrują ją moje gałki oczne :) Sam mam plany coś napisać i po udzielać się na forum. Głównie w dziale twórczość. Mam nadzieję że będzie miło i przyjemnie.

    Pozdrawiam! Konrad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :). Na forum ściągnął mnie Mati.. gram w RPG/interesuje się fantastyką od jakiś 5-6 lat, moim ulubionym systemem jest Warhammer, natomiast światem (settingiem) Greyhawk (D&D). Po za wiadomymi sprawami interesuje się również ekstremalną muzyką metalową (death, black metal), jedzeniem pizzy i piciem piwa, a także innymi pierdołami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...