Skocz do zawartości

"Dzień dobry" po raz pierwszy - tutaj możesz się przywitać


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A myślisz, że ja się nie cieszę. Ja wprost uwielbiam kobiece towarzystwo ;). A jeśli takowe udzielać się będzie na forum i w EN to już w ogóle  zacznę wierzyć, że Bóg istnieje   :)

Ja może aż tak daleko idących wniosków nie będę wyciągać, ale fakt faktem, nowa przedstawicielka płci pięknej w naszych skromnych progach cieszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przywitam. Imię me to Mateusz i wiem, że jest to najlepsze imię w świecie. Jestem megalomanem, wegetarianinem, studentem ekonomii i aktualnie pomieszkuję w Poznaniu. Chociaż nie często czytam literaturę fantasy (preferuję kryminały medyczne, literaturę obyczajową i historyczną), to jednak coś się tam z tej sfery przewertowało.

Moim pierwszym cRPG było NWN i do dziś jestem temu tytułowi oddany. Oczywiście widzę również inne typy gier i pogrywam w strategie turowe/czasu rzeczywistego/ekonomiczne, czasem jakieś wyścigi czy hack&slash lub MMO.

Z muzyki to głównie rock, grunge, alternatywa, synth-pop, j-pop, j-rock, dance, neofolk, indie, gothic, wiktoriański industrial, czyli chyba to co wszyscy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię me to Mateusz i wiem, że jest to najlepsze imię w świecie.

Jako nosicielowi drugiej -typowo Polskiej- wersji tego samego imienia, ciężko mi się zgodzić z takim stwierdzeniem. Co jest takiego dobrego w hebrajskim odpowiedniku skądinąd idiotycznie brzmiącego swojskiego ''Bożydara''?

Ale do rzeczy!

Po dość długim okresie inkubacji od czasu rejestracji, przekonano mnie że w dobrym tonie byłoby nadrobienie zaległego przywitania - co też niniejszym czynię.

Aloha, ludu zacny a wesoły.

Nie pamiętam absolutnie z jakiego powodu się tu zarejestrowałem parę miesięcy temu, a i teraz znowu tu zajrzałem z początku wyłącznie z powodu opóźniającej się ciągle sesji - niemniej jako że komjunity to gościnnym i rozmownym się zdaje, dłużej tu posiedzę, if ye don''t mind.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest takiego dobrego w hebrajskim odpowiedniku skądinąd idiotycznie brzmiącego swojskiego ''''''''''''''''Bożydara''''''''''''''''?

Pewno to, że jest hebrajskie. Moda taka.

Czołem! ;)

No, no no no no no! NO! :o

To gravl! To gravl!

Nie witaj go! Siedź cicho i udawaj, że cie nie ma, to może nas nie zauważy i sobie pójdzie a Enklawa przeżyje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznaję że jestem lekko zawiedziony - moja aktywność na forach zazwyczaj pociąga za sobą dużo butthurtu owocującego olaniem rzeczonych for przez wiele panien i innych bezkręgowców. W związku z czym fora post-apokaliptyczne mogą zupełnie wymrzeć - no chyba że (jak na apokalipsę przystało) ostali się tylko najwytrwalsi, których nie odstrasza bezpośredniość nowych userów.

Biorąc pod uwagę że od dawna macie tu Kota i Haza, to założenie nie wydaje się być bezpodstawnym :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...