Skocz do zawartości

"Dzień dobry" po raz pierwszy - tutaj możesz się przywitać


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma problemu' date=' tutaj panien jak na lekarstwo, raptem jedna, w porywach dwie. Po drugie żadnych wrażliwych.[/quote']

''Panny'' użyłem w sensie ''płaczliwej łajzy, która o każdy przytyk się obraża'' - coś jak moderatorstwo AW.

Ty mnie pewnie nie pamiętasz... ale ja ciebie owszem ;> Przeżyłam AW, przeżyję i to ;>

Witaj ponownie

Ależ pamiętam - pamięć to jedna z niewielu rzeczy, które mam słoniowe.

Aloha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot: taa, zastanawiam sie nad najelegantsza metoda samobojstwa.

Hm. Proponuje wziąć przykład z największych i popełnić samobójstwo poprzez zakażenie się jakimś groźnym szczepem bakterii, a następnie opisywanie objawów dzień po dniu aż do śmierci, w ramach ostatniej pracy naukowej.

Vide Bochenek i pałeczki jadu kiełbasianego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi sympatycznie. Wybiore tylko cos cholernie zakaznego i poki bede mogl, to bede uczeszczal na zajecia.

Edit: ale wiki podaje inna metode samobojstwa Bochenka.

Hm, wiem, właśnie zauważyłem, co mnie zaciekawiło, bowiem nie podają źródła, a na anatomii u nas mówiło się o pałeczkach.

Tak czy inaczej, przyznaj - wciąż elegancko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A bo ja chciałam się przywitać ;)

Widzę, że nie brak tu fajnych ludzi i ciekawych tematów do rozmów, więc dołączam do Was w nadziei, że Enklawa będzie miejscem, gdzie ja, nienormalna, gadatliwa, z oznakami zaawansowanego ADHD studentka, znajdzie swoje miejsce.

Studentka czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz, haz, haz. Homo Enclavicus, jako należący do grupy Homo Fantasticus, z definicji się nie rozmnaża :3

Right. Przegapiłem ten moment, kiedy doszło do specjacji nerdów.

No, wait. Jak oni mogli wyewoluować w sumie?

Naturalna adaptacja do zaistniałych warunków otoczenia, połączona ze swoistym odcięciem od reszty populacji, doprowadziła do powolnej ewolucji i wyindywidualizowania się  nowej podgrupy. Wpływ habitatu na populacje, miał tu znaczenie szczególne.

Chyba, że Twoje pytanie tyczy sie całego frajerskiego gatunku - wtedy historia jest bardziej skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haz, haz, haz. Homo Enclavicus, jako należący do grupy Homo Fantasticus, z definicji się nie rozmnaża :3

Right. Przegapiłem ten moment, kiedy doszło do specjacji nerdów.

No, wait. Jak oni mogli wyewoluować w sumie?

Podział.

Samiec wyrzuca do ujścia wody pod prysznicem swoje...

ekhm. :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...