Sign in to follow this  
Sir Jedi

Mundial 2010

Recommended Posts

Witajcie.

Dziś zaczyna się mundial w RPA. Komu kibicujecie? Kto zostanie królem strzelców? Ile wpadek zaliczy Szaranowicz z Gmochem? ;D

Ja kibicuję Hiszpanii, może w końcu coś urwą na MŚ :D Król Strzelców? Hm... Ktoś z Hiszpanów :P Tylko nie potrafię wybrać, czy Torres czy Villa. No, może jeszcze Messi, on pewnie będzie chciał sobie postrzelać :P

Koreańczycy ładnie pocisnęli Greków, co prawda całego meczu nie oglądałem i ominąłem bramki, ale same akcje tworzone przez nich mogły się podobać... Przy okazji dało się zauważyć, jak Grecy są wolni.

Dzisiejsze mecze zapowiadają się ciekawie, ale wyników nie będę obstawiał. Podejrzewam, że Argentyna wygra swój mecz, ale Anglia z USA może zremisować.

Z dzisiejszych meczów widziałem tylko Holandia - Dania, i muszę powiedzieć, że Duńczycy mieli wielkiego pecha. Ta bramka samobójcza na początku drugiej połowy wyraźnie podcięła im skrzydła. Przestali kontratakować, skupili się wyłącznie na tym, żeby nic więcej nie stracić. A zmiany w zespole Holandii były na tyle skuteczne, że ostatecznie było 2:0. Mecz jednak bez polotu, mało ładnych akcji, wolne tempo, szczególnie w drugiej połowie gdy atakowała tylko Holandia.

Wciąż czekam na mecz Hiszpanii :P

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this