Skocz do zawartości

Gothic (którego przeszedłem) - Wrażenia Ogólne


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

spam spam spam.

Żartowałem! (pozdro600 dla SJ)

Tak na prawd? chc? napisa? o pierwszej cz??ci Sagi Gothica, jak dumnie okre?lili?cie t? seri?.

By?a ona, imo, pewnym nowatorskim pomys?em po??czenia RPGa z hack'n'slashem. Uwag? zwraca? zarówno system walki, jak i wielow?tkowo??, ró?ne mo?liwo?ci rozwoju postaci oraz mo?liwo?? przechodzenia gry na ró?ne sposoby (przy??czaj?c si? do ró?nych frakcji).

Wad? by? niestety ca?kiem ma?y ?wiat (chocia? jak na ówczesne realia wyprzedza? konkurentów).

Na zako?czenie napisz?, ?e ostatnio chcia?em odkurzy? dobre wspomnienia zwi?zane z t? gr?, jednak szybko mnie znudzi?a (nie by?a tak smerfna jak za pierwszym razem)... Pewnie z powodu tego, ?e gra?em w drug? cz???, która moim zdaniem jest zdecydowanie lepsza, jednakowo? to w?a?nie pierwsza cz??? przekona?a mnie do sagi. Dlatego utrzymuje swoje stare, pozytywne wra?enia dotycz?ce ww. gry.

Czy uwa?acie ?e pierwsza cz??? Gothica by?a w pewnym stopniu prze?omem w rozgrywce cRPG?

Zmieni?em nazw? tematu na mniej myln?. Dzi?kuj? i pozdrawiam wzajemnie :D

No to mamy kompromis. pozdruuuffffckaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...