Skocz do zawartości

Sword of the Thousand Truths


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kto? z Was mia? ten miecz, nie wiem te? czy ktokolwiek z Was gra w WoW, poniewa? nie widz? tu zbyt du?ego poruszenia.

Chocia? nie gra?em w WoW na oficjalnym serwerze (tylko na prywatnym) to nadal uwa?am, ?e jest to gra znakomita (prawie 10 mln graczy [na oficjalnych serwerach!] nie mo?e si? myli?).

Odnosz? jednak wra?enie, ?e wiele osób zbyt powa?nie traktuje t? gr? (i nie tylko t?) - znane s? przypadki ?mierci czy chorób ludzi siedz?cych zbyt d?ugo przed kompem. Ale to dyskusja na jaki? smerfniejszy temat (zosta?o to dobrze przedstawione w jednym z odcinków South Park).

Sam miecz Tysi?ca Prawd to legendarny artefakt gry, przechowywany pono? na pendrive'ie jednego z pracowników Blizzarda (programi?ci bali si? go umie?ci? w grze gdy? by? zbyt pot??ny).

Reasumuj?c, jakie macie odczucia dotycz?ce ww. produkcji? Chcieliby?cie w ni? zagra?, czy wr?cz przeciwnie - odpycha Was ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B?dzie offtop, ale z mi?? ch?ci? odpowiem - zarób sam, je?li zale?y. Nie widz? wi?kszego problemu ze znalezieniem roboty na weekendy lub wieczory, wystarczy chcie?. A je?li nie w taki sposób, to zawsze mo?na dawa? korepetycje, chocia?by gimnazjalistom. Ale w tym momencie trzeba by? kompetentnym, a w zwi?zku z tym - posiada? wiedz? na dany temat. Jestem pewien, ?e istniej? równie? inne mo?liwo?ci zdobycia funduszy, trzeba mie? tylko do zaoferowania wolny czas i ch?ci. Wierz mi, Markuszu - dla chc?cego nic trudnego, jak mawiaj?. Pozostaje kwestia motywacji. (a faktycznie w tym wypadku jest ona mierna, bo dotyczy wy??cznie jednej z mo?liwo?ci sp?dzania wolnego czasu).

On i pieni?dze , To Co mu ze studiów zostaje, przepija ze mn? w weekendy. Zreszt? ?ukasz nie ma czasu na prac?, musi uzupe?nia? p?yny fizjologiczne

ja to w ca?ej rozci?g?o?ci rozumiem, trudno jest zatrzyma? kas? na studiach. niemniej jednak jest to mo?liwe. Wiem z autopsji (a sam abstynentem nie jestem)

Koniec offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fenomenu WoWa, mo?na go chyba porówna? do Baldur's Gate, który o?ywi? rynek cRPG.Popularny WOW niew?tpliwe zrewolucjonizowa? i "ruszy?" rynek gier MMORPG. Od Teraz ka?dy wydawca chce mie? MMORPG w Swojej kolekcji i oboj?tnie o jakiej tematy, wa?ne ?eby by? ;)

Dziesi?? milionów aktywnych i legalnych graczy to ilo?? przyt?aczaj?ca dla konkurencji, która przyznaje ?e nie ma zamiaru odbija? Blizzardowi graczy, na co i tak nie szans, ale przekona? do Swoich tytu?ów niezdecydowanych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE

odkry?em w?a?nie cudowny swiat gry WoW

gram na darmowym, lecz legalnym serwerze Avalon

jest to czysto polski serwer op?acany przez admina.

na jest zar?bisty po prostu.

Gra?em przez caaa?y weekend

ta gra naprawde uzalerznia.

ma?o mnie z klanu BF2142 nie wyrzucili przez d?ugie znikni?cie.

Ta gra jest naprawde fenomenalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...