Skocz do zawartości

Filmy Fantasy


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obcy to naprawdę przecudowny film. Dobry przykład na horror w świecie sci-fi. To chyba pierwszy film który zapoczątkował liczne książki typu coś jest na pokładzie i zabija. Sam fakt jak wygląda obcy i to, że nie nadano mu żadnej obciachowej nazwy przyciągnęło widzów do ekranów. Słyszałem coś, że kręcą predatora III to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Predatorze III nie słyszałam. Ale nawet jeśli, nie liczę na nic wielkiego. Crossovery "Alien vs. Predator" też mi się nie podobały specjalnie. Gry, owszem, ale filmy? bez rewelacji.

A co do Obcego, to klasyk. Rodzice opowiadali mi, że byli na tym w kinie w '79tym  :D Jak na ten rok, to film jest naprawdę przedni w efektach specjalnych.

Do tego Weaver dała radę i otworzyła drogę heroizmowi kobiet w późniejszych filmach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że pierwsza była Leia Organa, oczywiście z Gwiezdnych Wojen

Leia nie była główną bohaterką jednak...

Wybaczcie, że tak  innej beczki ale dla zainteresowanych: w Wielką Sobotę (czyt. juz za tydzień Mrugnięcie ) o 15:10 na dwójce leci "Willow"

Wybaczam i dziękuję :* Na pewno obejrzę ponownie Kilmera w życiowej roli  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja za to widziałam "Początek" i imo był taki sobie. Nadal najlepszym Batmanem do tej pory był Batman pierwszy z Nickolsonem jako Jokerem, a Keatonem jako nietoperzem. Nie mam nic do obecnego odtwórcy głównej roli, Bale'a lubię za wspaniałą rolę w Equilibrium. Niestety nie widziałam jeszcze "Mrocznego Rycerza", ale skoro mówicie, że jest dobry, z chęcią obejrzę, kiedy będzie okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...