Skocz do zawartości

Wygląd gry - screeny


Rude

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Zwisa mi to. Fallouty ubóstwiam, więc NV kupię tak czy inaczej w pre-orderze, a oceniać ten zakup będę dopiero po zagraniu. A jeśli kasy starczy, wezmę EK [o ile w Polsce będzie, bo chyba nic na ten temat nie wiadomo] - prezentuje się świetnie. Choć racja, obawy co do jakości rozgrywki można mieć, ale jak wspomniałem na początku, dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak się państwu podobają nowe obrazki z F:NV? Muszę wam się przyznać, że mnie trochę przerażają te "kowbojskie" klimaty...

Rude, co Ty masz do tych biednych kowbojóiw? ;) Wolisz bagna Maryland czy może śnieżne połacie Alaski, jak to było w DLC do Fallouta 3? ;)

Hm, po mojemu, to sama gra przede wszystkim wygląda brzydko. Nie jest to oczywiście najważniejszy aspekt RPG-a, ale no... powinno wyglądać co najmniej tak samo dobrze jak "trójka", a moim zdaniem wygląda gorzej. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wyglądać co najmniej tak samo dobrze jak "trójka", a moim zdaniem wygląda gorzej. :|

Dokładnie. To było moje pierwsze spostrzeżenie, gdy zobaczyłem materiały z NV. Cóż, dopracowanie techniczne nigdy nie było mocną stroną Obsidianu... Ale nie ma co się biedzić na zapas, ocenimy grafikę po premierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno wyglądać co najmniej tak samo dobrze jak "trójka", a moim zdaniem wygląda gorzej. :|

Dokładnie. To było moje pierwsze spostrzeżenie, gdy zobaczyłem materiały z NV. Cóż, dopracowanie techniczne nigdy nie było mocną stroną Obsidianu... Ale nie ma co się biedzić na zapas, ocenimy grafikę po premierze.

Jasna sprawa, chociaż nie wiem, czy tutaj po prostu nie chodzi o ograniczegnia Falloutowego silnika... prawdę mówiąc nie wiem, czy Obsidian napisał coś swojego, czy tylko "podkręcili" gotowca. Ale zdaje mi się, że raczej to drugie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mi z kolei nie przypadł NV do gustu jak i F3. Grafika obliviona jest według mnie zbyt cukierkowa na klimaty Falloutowe. Widziałem screeny npca z bractwa stalii. Jak na paladyna w power armorze był po prostu za chudy. Power armor w F2 to było coś! Człowiek był wtedy wielki jak góra!

Poza tym wizja Miasta które jakimś cudem ocalało całą wojnę bez jednego draśnięcia, choć wszystko naokoło jest spopielone. vegas ma barierę wokół siebie ?  ;D

No i na koniec marginalizacja fabularna. Łazimy po jednym mieście? Wojny gangów? F2 dawał to samo w jednym mieście a było ich tam ponad 10! Nie wydaje mi się to zbytnim rozwojem. Poza tym kto będzie ostatnim bossem w NV? Głowa gangowej rodziny?

Jest jeszcze tyle niewyjaśnionych wątków które można by jeszcze ożywić na potrzeby fallouta które przyciągnęłyby graczy:

- Powrót mistrza

- Aktywacja programu exodus maszyny zwanej kalkulatorem

- Aktywacja systemów obronnych bazy Sierra

- Sprawa organizacji Mroczny Pomiot (front wyzwolenia mutantów)

- Stalowy pomór w postaci bractwa stalii

Można by jeszcze długo wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny fallout klimatem nie przypominał Stanów. Powiedziałbym, że teksty ludzi z falloutów pisał bruce willis z Lindą a scenariusz pisał monthy phyton

...ależ właśnie oryginalny Fallout był na wskroś amerykański O_o. Całe założenie to było "przyszłość po wojnie atomowej, jak wyobrażają to sobie amerykanie z lat 50".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...