Skocz do zawartości

Romanse


Rude

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Cóż jako facet grałem facetem. Przeszedłem grę dwa razy, więc rozwinąłem dwa różne wątki. Za pierwszym razem romansowałem z Tali, ale zawiodłem się okrutnie bo nie pokazano jej twarzy mimo że ściągnęła kombinezon, a przynajmniej maskę. >:(

Za drugim razem podbijałem do Egzekutorki - Sary, ale ta w momencie gdy ma już dojść do pocałunku odwraca głowę i mówi może w innym życiu... >:( Jednak spotkało mnie miłe zaskoczenie tutaj bo ponieważ nie wyszedł mi żaden wątek miłosny z jakąkolwiek NPC, Kelly okazała zainteresowanie. I tu jest dość fajny bonus bo pani psycholoszka robi taniec erotyczny w kajucie kapitańskiej, a żadna inna kosmiczna panienka tego nie robi ;) Więc powiem tak:

My name is comandor Shepard and this is my favorite bitch! :D

Ogólnie romanse są zrobione gorzej niż chociażby w Dragon Age ponieważ w kosmosie miłość uprawia się  w ubraniu ::)

Ostatnio ściągnąłem kilka dodatków, przez co rozważam przejście gry po raz trzeci. Tym razem padnie pewnie na Jack albo Mirandę. W końcu czas na ludzką kobietę. ;) Chociaż przyznam szczerze że czytałem na jakiejś anglosaskiej stronie, iż aby wątek romansowy z Mirandą wyszedł trzeba w pewnym momencie nic nie odpowiedzieć zdaje się, a ja nie do końca wiem który to moment.  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie romanse są zrobione gorzej niż chociażby w Dragon Age ponieważ w kosmosie miłość uprawia się  w ubraniu

Ke? O ile mnie pamięć nie myli to w DAO bohaterowie nie zdejmowali bielizny, w ME już tak. Przynajmniej w przypadku Mirandy, co wiem z autopsji. Choć w sumie ekran się wygasza nim do czegokolwiek dochodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że podobno Bioware aby mogło wydać grę w przedziale wiekowym niższym niż +18 musiało "trochę" ocenzurować sceny erotyczne. W tym wypadku nie chcę wiedzieć co znaczy dużo, bo trochę przegięli moim zdaniem.

Jak już wrócisz z misji samobójczej jest taka opcja że zapraszasz do kajuty swą lubą. I jest opcja żeby użyć łóżka. I nawet na tym łóżku nasz "Pasterz" :P może się po miziać ze swą wybranką. Tyle że w ubraniu. >:(

Co do Mirandy to nie wiem jak pisałem wyżej, może się zdecyduję na przejście gry trzeci raz, to się wypowiem.

A co do DAO to jest mod który bieliznę poprawia, znaczy usuwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, działa, ale w sumie lepiej widzieć odkryty całokształt! Cóż, taka tragedia romantyczek...  To w sumie nie jest takie oczywiste, że jako facet grałeś facetem, bo ja jako kobieta też zawsze  gram jako samiec. Jakoś się specjalnie nie utożsamiam z własną płcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Jest nawet taka nagroda w DAO akurat której nigdy mi nie będzie dane zdobyć. Nagroda nazywa się chyba beznadziejny romantyk. A dostaje się ją gdy ukończy się wszystkie wątki romansowe w grze. Ale to by oznaczało że musiałbym zagrać jako kobieta i potem poderwać Alistera, a tego robić zwyczajnie nie mam ochoty xD

A co do grania kobietą to kiedyś jedną sesję w tradycyjnego RPGa z kostkami, bez prądu; zagrałem kobietą, ale od razu przy tworzeniu postaci zaznaczyłem że jest lesbijką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...