Jump to content

Seks karty

Rude
 Share

Recommended Posts

Ja za pierwszym razem stwierdziłam "Geralt jest mój!" i starałam się nie stwarzać takich sytuacji. Ale za drugim ciekawość wzięła górę i brałam wszystko jak leci - tyle że jak towar właśnie - wszystkie prawie wyglądały na tych kartach jak rasowe dziwki, więc dziwić się nie ma co. W ogóle nie podobało mi się to rozwiązanie właśnie, że seks się sprowadzał do karty i kilku sekund przerwy w grze. No a po drugie sama łatwość i brak emocjonalnej otoczki choćby z jakąś wybraną kobietą też nie był najszczęśliwszym rozwiązaniem.

Przecież Shani żądała Konkretnego Skromnego Pierścionka, nim oddała się Geraltowi. To nazywasz brakiem emocjonalnej otoczki?^^

A na serio, pewne Okoliczności przypilnowały mnie dzisiaj, bym odświeżył sobie te karty i muszę stwierdzić, że tylko jedna z nich jest sensowna.

• 1 month later...

A karty były zrobione pod bardzo niewymagających, pseudo męskich odbiorców, o.

No cóż, niektóre były zbyt... dosłowne [?], ale zdarzały się wyjątki, którym nie można odmówić uroku.

http://gfx.gaminator.pl/data/character/123/123.3.jpg

Yup, ta była zdecydowanie najlepsza. :)

Hm, ja podobnie jak któryś z przedmówców: za pierwszym razem kolekcjonowałem to, co wpadło, później już wszystkie karty. Opróćz Shani i Triss była tam jeszcze chyba młynareczka z podgrodzia i jakieś inne, mniej znaczne kobiety... Nia pamiętam za dobrze. ;)

Swoją drogą, która kobieta odmówiłaby wiedźminowi? ;)

A karty były zrobione pod bardzo niewymagających, pseudo męskich odbiorców, o.

No cóż, niektóre były zbyt... dosłowne [?], ale zdarzały się wyjątki, którym nie można odmówić uroku.

http://gfx.gaminator.pl/data/character/123/123.3.jpg

Yup, ta była zdecydowanie najlepsza. :)

Hm, ja podobnie jak któryś z przedmówców: za pierwszym razem kolekcjonowałem to, co wpadło, później już wszystkie karty. Opróćz Shani i Triss była tam jeszcze chyba młynareczka z podgrodzia i jakieś inne, mniej znaczne kobiety... Nia pamiętam za dobrze. ;)

Swoją drogą, która kobieta odmówiłaby wiedźminowi? ;)

Ej... kto do cholery cyknął mi fotkę z Triss i wstawił do wiedźmina?!

...bo Shani jest z tych fajnych-rudych Mrugnięcie

Khe khem. Chciałem tylko ci zawczasu przypomnieć, że Kay jest twoją pracownicą ;)

Shani wogóle wydaje mi się najfajniejszą dziewczyną z talii geralta. Uśmiech

Wolę Triss. Przynajmniej jeśli idzie o karty, bo w samej grze jej nie widziałem.

Zresztą, większość z tych kart jest badziewna i/lub pozbawiona smaku.

Shani wogóle wydaje mi się najfajniejszą dziewczyną z talii geralta. :)

W rzeczy samej ;)

...bo Shani jest z tych fajnych-rudych Mrugnięcie

Khe khem. Chciałem tylko ci zawczasu przypomnieć, że Kay jest twoją pracownicą ;)

Pamiętam. No i co to ma do rzeczy? ;)

No, ale zgodzę się, że przeważnie te karty były jednak pozbawione smaku. Ciekawe, co ma znaczyć, że w W2 będzie "realistyczny seks jak w Heavy Rain".

• 2 months later...

Czytałem gdzieś, że w kontynuacji Wiedźmina kart zabraknie. Prawda li to?

Prawda. Seks ma być bardziej "emocjonalny", a nie mieć charakter "kolekcjonerski" - tak to mniej więcej tłumaczono. ;)

Aczkolwiek jak nie będzie opcji homoseksualnego stosunku, to feniministki i tak będą rzucać mięsem po blogach... :)

też słyszałem takie pogłoski. Szkoda by było bo pomysł był naprawdę fajny. Dodawał grze erotyzmu i dorosłości

Z tym dodawanie grze dorosłości bym nie przesadzał. Karty były pewną ciekawostką, ale z dorosłością nie miały wiele wspólnego ;)

Czytałem gdzieś, że w kontynuacji Wiedźmina kart zabraknie. Prawda li to?

Prawda. Seks ma być bardziej "emocjonalny", a nie mieć charakter "kolekcjonerski" - tak to mniej więcej tłumaczono. ;)

Aczkolwiek jak nie będzie opcji homoseksualnego stosunku, to feniministki i tak będą rzucać mięsem po blogach... :)

Szkoda, chociaż pewnie i tak w "Witchera 2" nie pogram na swoim "nowoczesnym" kompie ;)

• 2 weeks later...

też słyszałem takie pogłoski. Szkoda by było bo pomysł był naprawdę fajny. Dodawał grze erotyzmu i dorosłości

Z tym dodawanie grze dorosłości bym nie przesadzał. Karty były pewną ciekawostką, ale z dorosłością nie miały wiele wspólnego ;)

No jak to? Przecież seks karty przyczyniły się do szybszego dojrzewania wielu 13-latków na całym świecie. ;)

A wymagania nie będą raczej uber wielkie. Szczerze wierzę, że mój "trzylatek" uciągnie Wiedźmaka 2 na średnich. :)