Jump to content

Wiedźmin 2 - walka


Rude
 Share

Recommended Posts

Jak się zapatrujecie na zapowiedzi, że walka w nowym Wiedźminie będzie bardziej skomplikowana, niż ta w pierwszej części? Podoba wam się pomysł z elementami zręcznościowymi, jakie mają zostać wprowadzone do "Zabójców Królów"?

Zmieniłem tytuł wątku na odpowiedniejszy - Mrozie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hm, to chyba dobry pomysł. Może walka zyska trochę na dynamice. Prawdę mówiąc, od mniej wiecej połowy gry rozgrywka w W1 stawała się naprawdę nudna, bo większość rywali można było wysłać do diabła tym samym schematem kliknięć... ;)

No, dobrze żeby były chociaż dobre ruchy combo, zwłaszcza ciosy krytyczne po ogłuszenia przeciwnika - to był "miód" :P Mam nadzieję, że W2 również doczeka się jakichś efektownych combosów. :)

Link to comment
Share on other sites

System walki w pierwszym wiedźminie bardzo mi sie podobał, i to przez całą grę - natomiast boje się że w drugiej części zrobią typową konsolową siekankę - w ogóle te elementy zręcznościowe i walki z bossami przypominają mi konsolowe produkcje np Force Unleashed.

Zamiast zmodyfikować, rozszerzyć orginalny pomysl z jedynki autorzy chyba postanowili iść zgodnie z trendem i zrobić ukłon w strone graczy przyklejonych do pada...

Link to comment
Share on other sites

Hm, wszystko zależy tutaj od proporcji fabuły/walki. Jeśli będzie dobra fabuła i jej "przemierzanie" nie będzie wymagało 3h "wesołej" jatki, to w sumie jest mi wszystko jedno, jaki ten system będzie.

Gorzej, jeśli podobnie jak w DA:P, w trakcie głównej fabuły trzeba będzie toczyć "epickie walki z hordą x setek wrogów". W takim wypadku wolałbym, żeby system walki oferował mi jakieś zróżnicowanie i rzucał taktyczne wyzwania. DA:P zawiodło tutaj na całej linii, niestety. :|

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...