Skocz do zawartości

Wiedźmin 2 - walka


Rude

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zapatrujecie na zapowiedzi, że walka w nowym Wiedźminie będzie bardziej skomplikowana, niż ta w pierwszej części? Podoba wam się pomysł z elementami zręcznościowymi, jakie mają zostać wprowadzone do "Zabójców Królów"?

Zmieniłem tytuł wątku na odpowiedniejszy - Mrozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hm, to chyba dobry pomysł. Może walka zyska trochę na dynamice. Prawdę mówiąc, od mniej wiecej połowy gry rozgrywka w W1 stawała się naprawdę nudna, bo większość rywali można było wysłać do diabła tym samym schematem kliknięć... ;)

No, dobrze żeby były chociaż dobre ruchy combo, zwłaszcza ciosy krytyczne po ogłuszenia przeciwnika - to był "miód" :P Mam nadzieję, że W2 również doczeka się jakichś efektownych combosów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System walki w pierwszym wiedźminie bardzo mi sie podobał, i to przez całą grę - natomiast boje się że w drugiej części zrobią typową konsolową siekankę - w ogóle te elementy zręcznościowe i walki z bossami przypominają mi konsolowe produkcje np Force Unleashed.

Zamiast zmodyfikować, rozszerzyć orginalny pomysl z jedynki autorzy chyba postanowili iść zgodnie z trendem i zrobić ukłon w strone graczy przyklejonych do pada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, wszystko zależy tutaj od proporcji fabuły/walki. Jeśli będzie dobra fabuła i jej "przemierzanie" nie będzie wymagało 3h "wesołej" jatki, to w sumie jest mi wszystko jedno, jaki ten system będzie.

Gorzej, jeśli podobnie jak w DA:P, w trakcie głównej fabuły trzeba będzie toczyć "epickie walki z hordą x setek wrogów". W takim wypadku wolałbym, żeby system walki oferował mi jakieś zróżnicowanie i rzucał taktyczne wyzwania. DA:P zawiodło tutaj na całej linii, niestety. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...