Skocz do zawartości

Fable III


Kot_Behemot

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, nie ma tu jeszcze żadnego działu o nadchodzącym arcydziele* Lionhead? Nie może być!

Całkiem sporo już wiemy, plus, mieliśmy okazję zagrać w Fable 1 na PC i Fable 2 na Xbox360. Jak się wam więc jawi nowa gra Petera? Czekacie na nią? Macie oczekiwania? Wielkie nadzieje?

Discuss!

*As presented by Molylies inc.

Results will vary. Hoooo boy, and how!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Fable II na tyle, by cokolwiek móc na ten temat powiedzieć.

Jeżeli jednak nasza postać z F2 została w jakiś sposób królem Albionu, to zdaje się, że będziemy grać jego potomkiem. Fabuła Fable 3 bowiem opowiada o tyranie Loganie i jego krewnym (zwanym Bohaterem. Nie cierpię tego), czyli naszą postacią, który prowadzi rebelię.

Pasuje to jakoś do fabuły 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze w domyśle Molyneuxa Fable III ma być "szybsze" i mniej skomplikowane dla każuali

Znaczy jak, JESZCZE BARDZIEJ?

Fable II już było żałośnie nieskomplikowane (i potwornie łatwe), więc po dalszym upraszczaniu co zostanie? Przecież już pacman stawia poważniejsze wyzwania przed graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ale sam Molyneux powiedział, że Fable II było za trudne i właśnie dlatego upraszczają wszystko jak się da, robiąc z RPG-a przygodówkę z elementami RPG.

Po drugiej stronie jest designer Josh Atkins, który stwierdził na GamesComie, że F2 była miejscami bezmyślna i teraz ak balansują grę, żeby była trochę trudniejsza.

Z tego PR-owego bullshitu wynika więc, że Lionhead robi grę jednocześnie łatwiejszą i trudniejszą od poprzedniczki. Hm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konsolową dwójkę co prawda nie grałem, ale jak na moje to już Fable jeden delikatnie mówiąc do wymagających nie należało. O dwójce z tego co tu czytam plus z tego ca sam zasłyszałem/przeczytałem, krążą podobne opinie. Panowie z Lionhead poprzez tą serie jak widzę, robią chyba doktorat z upraszczania rzeczy prostych. Dla mnie osobiście to przykre, aczkolwiek casualowi gracze się ucieszą, a to jak wiadomo przekłada się na większe zyski. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konsolową dwójkę co prawda nie grałem, ale jak na moje to już Fable jeden delikatnie mówiąc do wymagających nie należało. O dwójce z tego co tu czytam plus z tego ca sam zasłyszałem/przeczytałem, krążą podobne opinie. Panowie z Lionhead poprzez tą serie jak widzę, robią chyba doktorat z upraszczania rzeczy prostych. Dla mnie osobiście to przykre, aczkolwiek casualowi gracze się ucieszą, a to jak wiadomo przekłada się na większe zyski. Szkoda.

Molyneuxowi się marzy powtórzenie sukcesu HALO. :) No, ale bardziej realistycznie patrzący na życie spece z Microsoftu prognozują "marne" 5 mln egzempalrzy. ;)

Hm, staram się doszukać w F3 jakichś optymistycznych aspektów, które pozwolą mi sądzić, że jednak nie będzie tak źle... i nie mogę nic znaleźć. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni bardziej zbalansować ścieżki. W dwójce na przykład jak się poszło w strzelanie to było się do chrzanu ( tak przynajmniej twierdzi mój brat, a grał on w FII kilka razy)

Ponoć najbardziej sprawca się siła w walce wręcz (hulk niiiiiiiszczyyyyyć)

I kilka zaklęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hm, ciekawy filmik o Fable III, który znalazłem dzisiaj poszukując newsów o grze... ;)

Molyneux to kłamca i oszust, nawet jak na dzisiejsze standardy przehype'owanego rynku gier. I pokazuje to dobitnie od samego początku istnienia Lionhead studio, gdy hype'ował Black & White (nadal zresztą łezka w oku mi się kręci na wspomnienie tego, co zapowiadał. Good times, good times ;)).

Dziwne, że Hitler dopiero teraz się wkurwił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...