Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że gdybyś miał wątpliwości co do praktycyzmu studiów medycznych to porozmawialibyśmy inaczej? :P

Jak mógłbym je mieć, skoro masz leczyć moje psychiczne jestestwo? :D

Nie mówiąc już o tym, że kot jednego tak twierdzącego tłuka ( :3) zniesie, ale każdy kolejny kończyłby ze szramami na twarzy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc następnym razem nie racjonalizuj i nie pierdziel, że są niepraktyczne, skoro po prostu rozchodzi się o to, że jesteś głąb z biologii i cie to nie ciekawi ;]

Twój argument o głąbie jest tak przekonywujący, że chyba zmienie kierunek! :*

To że nie znoszę matmy nie uprawnia mnie do mówienia "matma jest gupia"

Nigdzie nie powidziałem, że "medycyna jest gupia". Moje stanowisko od początku brzmi: jest w zasadzie zbędna nie-medykom. Zapewne w tym samym stopniu co historia nie-historykom, ale nie zgodzę się pod żadnym warunkiem, że medycyna miałąby być w czymkolwiek lepsza.

acz o praktycyzmu wiedzy zdobywanej na studiach historycznych, mówiąc delikatnie byłbym skory się kłócić.

no to kłóćmy się. :) od czego zaczynamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Ot czytam sobie komentarze pod newsami o Project Eternity. Całkiem fajna dyskusja, szkoda, że nie na forum :P

Ale ja nie o tym chciałam. Wychwyciłam pewne zdanie, które jest tak dobre, że chyba je sobie do sygnatury gdzieś wstawię - sama bym tego lepiej nie ujęła :D

Cursian - czy mogę posługiwać się twoim cycatem, kiedy będę kolejny raz tłumaczyć komuś, dlaczego uciekłam ze studiów? :P

Co do psychologii zalecałbym dystans. Ta "nauka" posiada wprawdzie sensownie fundamenty, ale przez lata obrosła w tyle głupot, że stała się parodią samej siebie. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja wiem, dlaczego Bieber kończy karierę (muzyczną). Mutacja drodzy panowie, mutacja... Jego pici-głosik już nie ten.

Mam też drugą wieść. Wczoraj byłam w kinie i uraczono mnie zapowiedzią filmiszcza o karierze wyżej wspomnianego. Także Mrozie - żeby twoje słowa o karierze filmowej nie stały się złowieszczo prorocze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...