Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

Ach te dzieci. Pamiętajcie, że dzieciństwo kończy się z odebraniem świadectw maturalnych. Wtedy można się przekonać kto u progu dorosłości jest mężczyzną, a kto pizdą. ;)

A tak na poważnie: Gratulacje Ced & pozostali. Następne błotko to raj, pięcioletni raj. Chyba, że się studiuje w samym ośrodku, którym się mieszka, prawda Zimek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem, czy to dobry dział do zamieszczania takich wiadomości, ale myślę, że w tej sytuacji ma to znaczenie drugorzędne. Otóż z tego miejsca chciałam przeprosić członków redakcji, którzy byli uczestnikami bądź świadkami "dyskusji", jaka odbyła się niedawno w wiadomym temacie. Obawiam się, że całe zamieszanie było wynikiem grubszego nieporozumienia, do którego dołączyło się również moje niewłaściwe podejście do sprawy. Efekt zaś, wbrew pozorom, bardzo mnie zmartwił i zasmucił. Nie było moim celem kogokolwiek obrażać czy do czegokolwiek zmuszać, chociaż zapewne kilkoro z Was miało podstawy do tego, by poczuć się urażonym tonem czy treścią którejś z wypowiedzi. Niemniej jednak, nie było to następstwo złych zamiarów, a jedynie zbyt dużego zapału. Z tego wszystkiego miała zrodzić się pomoc, której chciałabym i mam możliwość udzielić, oraz konstruktywna rozmowa, nie zaś bezsensowne warczenie. Szczególne wyrazy skruchy kieruję w stronę Shane Anwar oraz Hazretha.

Jednocześnie proszę o drugą szansę i możliwość zrehabilitowania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś w kinie "Robin Hood'a". Przyznam, że jestem bardzo niepocieszony... Widział już ktoś z was? Jak wam się podobało? Miejscami miałem wrażenie, iż oglądam ten serial co kiedyś w telewizji nadawali "Przygody Robin Hooda" czy coś w tym stylu. Dopiero końcówka przybiła do poziomu, którego oczekiwałem. "Gladiator" bije ten film na głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...