Jump to content

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej

Hazreth
 Share

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Offtop umarł? ;)

To ja z nieco innej beczki. Szukam dobrego komunikatora, który łączyłby w sobie GG i Tlen. Od 4 lat używam Konnekta, jednak ten nie jest już od dłuższego czasu wspierany i przez to coraz mniej nadaje się do użytkowania....

Na głębszy rekonesans rynku czasu nie mam, ergo, co kto może polecić?

• 2 weeks later...
Muszę sobie pracę jakąś znaleźć. Ile mogę wyciągnąć na pół etatu?

Na pół etatu generalnie wyciągniesz połowe tego, co dostałbyś za pełen.

Innej odpowiedzi ci nie jestem w stanie udzielić skoro nie wiem nawet, co by cię interesowało ;).

A powiedz mi, gdzie mieszkasz? Bo generalnie w dużych, studenckich miastach łatwo o pracę specjalnie dla studenta. Charakteryzują się one zazwyczaj dość elastycznym czasem pracy, w zależności od twoich zajęć - jednego dnia mniej, innego więcej. W poznaniu na przykład Cinema City do popcornu, sprzedaży biletów itd. brała studentów i oferowała im prace właśnie w takich godzinach jak im odpowiadają. Tak samo roznoszenie ulotek.

Poza tym, McDonald's, o ile kojarze, też pozwala studentom pracować w taki sposób - a że Maci są w każdym mieście... Jeżeli nie przeszkadza ci podawanie frytek, to mogę zapytać mojej kumpeli która tam robiła, ile płacą i jak to wygląda z dobieraniem sobie godzin. Tylko daj znać na PM, żebym nie zapomniał.

Tylko Mrozie coś robi, ale on nie studiuje, tylko jest na historii - więc ma czas, no bo co to za studia? :D

Bycie na historii wbrew pozorom też zajmuje czas. A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

@Karpiu

Mój kumpel robił ostatnio w Maku na pełen etat i miał coś ok. 1000 zł brutto. Teraz w ramach "bycia" na historii pracuje tylko w soboty i niedzielę i wyciąga za to właśnie coś ok. 500 zł brutto. ;)

500 zł? No to już na czymś stoimy. Myślałem nad stanowiskiem telemarketera. Dzwonisz do ludzi proponujesz żeby przeszli do play czy też heyah. Sam decydujesz ile godzin pracujesz i za każdą godzinę zarabiasz. Potem rozliczasz sie zanosząc pliczki ile godzin się w miesiącu pracowało.

Myślałem jeszcze nad Empikiem, z tego co się interesowałem to w grudniu zawsze przyjmują dodatkowych pracowników  ;D

• 1 month later...

A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

Z której strony?

No jak to? Obecnie po historii można nawet prezydentem zostać. ;)

Bycie na historii wbrew pozorom też zajmuje czas. A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

Nie mówiłeś, bo cię nie wyśmiałem, a pamiętałbym taki ból przepony.

Jest jeszcze bramka nr 3: byłeś wówczas zbyt pijany, by to pamiętać. ;)

• 2 weeks later...
Btw jak tam młodym medykom idzie anatomia? Fajna sprawa, nie? Chichot

Pfff, anatomia jest fajna.

Mówiąc, że jest "fajna" dokładnie to miałam na myśli ;) Mnie się podobała, była jednym z najciekawszych przedmiotów, choć czas przed egzaminem, to wyjęte z życia mordercze dwa tygodnie.

Bywacie już na oddziałach?