Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cze??. Co? forum ostatnio przymiera. Niefajnie troszku. Mo?e ma to zwi?zek z tym, i? prawie ka?dy zaj?ty swoimi sprawami niecierpiacymi zw?oki, nowe problemy etc. ?

Btw, od poniedzia?ku do ?rody jestem na wycieczke klasowej, a pó?niej w Katowicach. Zamówienia na kartki pocztowe s? ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze??. Co? forum ostatnio przymiera. Niefajnie troszku. Mo?e ma to zwi?zek z tym, i? prawie ka?dy zaj?ty swoimi sprawami niecierpiacymi zw?oki, nowe problemy etc. ?

Ano niestety... forum wci?? m?ode, niewielu mamy aktywnych u?ytkowników, a koniec roku szkolnego dodatkwowo nie sprzyja takowej aktywno?ci... niemniej za chwil? wakacj?, wi?c mam nadziej?, ?e co? si? o?ywi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Katowic, pi?kniego polskiego uzdrowiska. D?ugi ?ikend mog? uzna? za baaardzo udany :)

khem, "uzdrowiska" powiadasz? :>

A u mnie osobi?cie nie?le. Praca wre. Przyda?by si? jeszcze dzie? lub dwa, ?eby wszystko poko?czy?.

Haz -> 5 stów? Jak dla mnie zdecydowanie za du?o... przynajmniej na dzie? dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Katowic, pi?kniego polskiego uzdrowiska. D?ugi ?ikend mog? uzna? za baaardzo udany :)

khem, "uzdrowiska" powiadasz? :>

Przynajmniej wiesz czym oddychasz w Katowicach :)

Btw, nie wiem jak wy, ale jak mia?em OKROPNY dzie?, jestem strasznie niewyspany. Przed chwil? sko?czy?em 4 z 5 zada? z angola i mam do??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W?a?nie wróci?em z Warszawy i teraz tak:

1. Jesli chodzi o o?rodek wypoczynkowy "Majawa" na Ochocie - bierzcie pawilon - w domkach praktycznie nie ma sie jak umyc

2. Jesli chodzi o Muzeum Powstania Warszawskiego - kupa bajerów ma?o tre?ci

3. Je?li chodzi o Sejm - rozmawialismy z pos?em Cyma?skim, widzia?em senatora Niesio?owskiego, El?biet? Kruk i mas? dziennikarzy. No i zajeba?em charakterystyczn? sejmow? wod? mineraln? w zielonej buteleczce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najfajniejsze - za SLD i PiS pito wod? za 6 z? za buteleczk? - to by?a rozrzutno??. Ale od kiedy marsza?kiem Sejmu jest pan Komorowski, a kancelaria Sejmu jest w r?kach PO - pije si? wod? za 7 z? :D TANIE PA?STWO

Ale czym?e jest 7 z? w tak bogatym kraju jak Polska? Przecie? w naszym pi?knym pa?stewku s?owo "klasa ?rednia" wysz?o ju? z obiegu, za? termin "bezrobocia" mo?na znale?? jedynie w s?ownikach. Dzi?ki "cudowi gospodarczemu" jaki zapocz?tkowali panowie z PiS, a kontynuuj? panowie z PO, ju? nied?ugo b?dziemy przyjmowa? do pracy Irlandczyków, a za kilka lat b?dzi?my wi?ksz? pot?g? w Europie ni? za czasów Jagiellonów! Tytu? "spichlerza Europy" powróci z jeszcze wi?ksz? si?? - tylko dajmy naszym polityk... nie, bogom (!), w spokoju pracowa?!

Graty Shane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ja topi? smutki przegranej Polaków w alkoholu a pozatym:

14 czerwca o godzinie 12:00 pod pomnikiem Kopernika na Starym Mie?cie w Toruniu M?odzi Socjali?ci i Inicjatywa "Stop Tarczy" organizuj? manifestacj? przeciwko instalacji elementów ameryka?skiej tarczy antyrakietowej w Polsce! Serdecznie Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...