Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... Có? to za ?ycie by?o w gimnazjum/liceum! Koniec roku oznacza? "byle przyj?? do szko?y i to przetrzymac". Oceny i tak by?y ju? wystawione albo conajmniej bardzo prawdopodobne, jedyn? mo?liwo?ci? by?o zaliczanie na wy?szy stopie?, je?li komu? bardzo zale?a?o. Obecnie wszystko u mnie zale?y od jednego dnia, a nie od pracy przez ca?y rok (przynajmniej po?rednio). Liczy si? EGZAMIN z danego przedmiotu. Ale i tutaj istniej? spore rozbie?no?ci, zale?ne od kierunku/uniwersytetu/uczelni. Teoretycznie w tej sesji mam 4 egzaminy. Ale 2 z nich to po prostu kpina - wystarczy na nie 3-5h nauki, i zdane na 4-5. A pozosta?em 2...pfff. 2-3 tyg rzetelnej nauki po 12-15h dziennie mog? nie wystarczy? na zaliczenie tego na 3. I troszeczk? denerwuje czasem fakt, ?e kto? mówi "a ja mam 5-6 egzaminów w sesji i to ?atwizna", kiedy ja mam 2 i po miesi?cu nie wychodzenia z domu powinie mi sie noga i musz? walczy? po raz kolejny... wystarczy jedna ?le napisana odpowied? (np. na 10 pyta? otwartych) - i po ptakach, wakacje przestaj? istnie? i kampania wrze?niowa murowana. Tyle moich wywodów i narzeka?, mam nadziej?, ?e nie b?dziecie musili si? z tym boryka? ;-). Powodzenia ze wszystkimi zaliczeniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czysta zapijana piwem pozbawia skutecznie wszelkich paso?ytów wewn?trznych. 3 dniowa kuracja zabezpiecza za? na d?ugi czas równie? przed mikrobami. Wi?c pami?tajcie - profilaktyka przede wszystkim. W ko?cu jak wiadomo - lepiej zapobiega? ni? leczyc :P.

Zapami?tam. :>

btw, forum nam troch? stan??o. Trzeba zacz?? si? wiecej udziela? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o fuzji. Mroz nigdy na to nie pójdzie. Ca?e szcz??cie.

Serwis jest m?ody, forum jeszcze m?odsze. Dajcie mu czas, a jednocze?nie, je?li widzicie potrzeb? rozwijania forum, przyczy?cie si? do rozwoju. Jeszcze raz powtórz?: trzeba przywróci? sesj? i tym razem sprawi?, by by?a na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... sprawa forum jest nieco przykra. Trzeba da? to do publicznej wiadomo?ci albo w ostateczno?ci wykona? fuzj? z jakim? innym serwisem

Krzysztofie. Zanim co? napiszesz przemy?l spraw?. Tu wolna republika Enklawowska, a ?e nam co? forum nie idzie to nie powód to p?aczu ;)

O to to to. Na fuzj? faktycznie nigdy nie pójd?, pr?dzej dokonam rytualnego sepuku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...