Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze propos walentynek(swoj? drog? ?wi?to budowla?ców ;))->nie trzeba by? romantycznym jak wi?kszo?? i wr?cza? lepsiejszej po?ówce(tudzie? jeszcze nie po?ówce) czerwon? ró??. Mo?na równie dobrze wr?czy? co? hmm... nietypowego. Ja w?a?nie w tym roku tak zrobi?em i da?em nietypow? ro?link?(z która jest zwi?zana pewna historia) pewnej niewia?cie. I có?, jej reakcja by?a baaaardzo pozytywna, a mina gdy wyci?ga?a ow? ro?link? - bezcenna. A owa ro?linka b?dzie ros?a bardzo d?ugo i jest nazwana moim imieniem :)

A teraz powrót do "mi?ych" spraw->4 sprawdziany(gegra, chemia, fiza i biola) w nadchodz?cym tygodniu, tak?e zaraz znikam si? uczy?.

A, i wczoraj by?em na rodzinnej 18nastce mojego kuzyna. By?o godnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz powrót do "mi?ych" spraw->4 sprawdziany(gegra, chemia, fiza i biola) w nadchodz?cym tygodniu, tak?e zaraz znikam si? uczy?.

pi?kne czasy :) wtedy sie rozpacza?o ze na jeden sprawian jest sto stron do nauki... w porownaniu z tym co teraz (na spokojnie 1000 i np 2 gzaminy w tygodniu) to by? piku?

A, i wczoraj by?em na rodzinnej 18nastce mojego kuzyna. By?o godnie

Ja w piatek po ostatnim egzaminie pi?em od 13 do 1:30 w nocy... nie polecam takiego maratonu - nastepnego dnia bola?o mnie serce i zoladek. Ale có?, do Zbigniewa mi daleko.

Zbigniew to taki alkoholik który mieszka na przeciwko Makusza w Akademiku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz powrót do "mi?ych" spraw->4 sprawdziany(gegra, chemia, fiza i biola) w nadchodz?cym tygodniu, tak?e zaraz znikam si? uczy?.

Ucz si? ucz, potem czeka Ci? jeszcze praca nad solucjami do Morka. ;p

A ma?y maraton z siwuch? w roli g?ównej szykuje si? u mnie jutro (a w zasadzie dzisiaj) tj. admin b?dzie podsumowywa? wraz z kolegami ostatnie 365 dni swojego ?ycia, o! ;) Oczywista, nie zapomnimy opró?ni? kielonka za zdrowie redakcji, forum i wszystkich innych osób zwi?zanych mniej lub bardziej z EM. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista, nie zapomnimy opró?ni? kielonka za zdrowie redakcji, forum i wszystkich innych osób zwi?zanych mniej lub bardziej z EM. ;p

no swoj ch?op :) haha zyje po staremu bo jest 2:24  a ja na 8 mam wyklad :D

P.S. yoda Zbigniew rzucil picie - ma halucynacje bo od 3 dni nie pil - trzymajcie za niego kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?li chodzi o piwo to dzisiaj "policja" kaza?a mi jedno wyla? bo pi?em w miejscu publicznym. Przy okazji nabluzgali na mnie i z poczuciem spe?nionego obowi?zku odjechali w sin? dal :D Nie no interwencja by?a konieczna bo taki bandyta jak ja na pewno zagra?a spo?ecze?stwu :P

Ciesz si?, ?e tylko tyle. Zdaje si?, ?e? jeszcze niepe?noletni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldarion odnosnie tego piwa, to zapewne wiesz ze pracuje w Polici i gdybym to ja Cie z?apa? ?e pijesz piwo w miejscu publicznym to niedosc ze bys odrazu dostal mandat (gdybys byl spokojny to tylko 50z? a jak nie to by sie zobaczy?o) a potem bym osobiscie odstawil Cie do domu, i prosze Cie nie pisz czegos takiego "nabluzgali na mnie i z poczuciem spe?nionego obowi?zku odjechali w sin? dal. Nie no interwencja by?a konieczna bo taki bandyta jak ja na pewno zagra?a spo?ecze?stwu" bo to bezsensu, ciesz sie ze tylko Ci cos powiedzieli. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vitas nie najezdzaj na niego bo ja mam o policji bardzo niskie mniemanie - ida na ?atwizne i wola ?apac ludzi ktorzy przyszli na jedno piwo do parku i zachowuja sie spokojnie bo tacy nic nie zrobia. ale zeby wpasc sobie po godzinie 21 na niektore osiedla czy ulice to juz nie bo mozna dostac wpier... od pijanych awanturujacych sie trepów. Znam jedno takie osiedle gdzie (chodzac nim co dzien) w ciagu ponad 19 lat widzia?em policj? RAZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...