Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Offtop umarł? ;)

To ja z nieco innej beczki. Szukam dobrego komunikatora, który łączyłby w sobie GG i Tlen. Od 4 lat używam Konnekta, jednak ten nie jest już od dłuższego czasu wspierany i przez to coraz mniej nadaje się do użytkowania....

Na głębszy rekonesans rynku czasu nie mam, ergo, co kto może polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Muszę sobie pracę jakąś znaleźć. Ile mogę wyciągnąć na pół etatu?

Na pół etatu generalnie wyciągniesz połowe tego, co dostałbyś za pełen.

Innej odpowiedzi ci nie jestem w stanie udzielić skoro nie wiem nawet, co by cię interesowało ;).

A powiedz mi, gdzie mieszkasz? Bo generalnie w dużych, studenckich miastach łatwo o pracę specjalnie dla studenta. Charakteryzują się one zazwyczaj dość elastycznym czasem pracy, w zależności od twoich zajęć - jednego dnia mniej, innego więcej. W poznaniu na przykład Cinema City do popcornu, sprzedaży biletów itd. brała studentów i oferowała im prace właśnie w takich godzinach jak im odpowiadają. Tak samo roznoszenie ulotek.

Poza tym, McDonald's, o ile kojarze, też pozwala studentom pracować w taki sposób - a że Maci są w każdym mieście... Jeżeli nie przeszkadza ci podawanie frytek, to mogę zapytać mojej kumpeli która tam robiła, ile płacą i jak to wygląda z dobieraniem sobie godzin. Tylko daj znać na PM, żebym nie zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Mrozie coś robi, ale on nie studiuje, tylko jest na historii - więc ma czas, no bo co to za studia? :D

Bycie na historii wbrew pozorom też zajmuje czas. A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

@Karpiu

Mój kumpel robił ostatnio w Maku na pełen etat i miał coś ok. 1000 zł brutto. Teraz w ramach "bycia" na historii pracuje tylko w soboty i niedzielę i wyciąga za to właśnie coś ok. 500 zł brutto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 zł? No to już na czymś stoimy. Myślałem nad stanowiskiem telemarketera. Dzwonisz do ludzi proponujesz żeby przeszli do play czy też heyah. Sam decydujesz ile godzin pracujesz i za każdą godzinę zarabiasz. Potem rozliczasz sie zanosząc pliczki ile godzin się w miesiącu pracowało.

Myślałem jeszcze nad Empikiem, z tego co się interesowałem to w grudniu zawsze przyjmują dodatkowych pracowników  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

Z której strony?

No jak to? Obecnie po historii można nawet prezydentem zostać. ;)

Bycie na historii wbrew pozorom też zajmuje czas. A mówiłem Ci już, że to praktyczniejsze od medyka. :>

Nie mówiłeś, bo cię nie wyśmiałem, a pamiętałbym taki ból przepony.

Jest jeszcze bramka nr 3: byłeś wówczas zbyt pijany, by to pamiętać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Btw jak tam młodym medykom idzie anatomia? Fajna sprawa, nie? Chichot

Pfff, anatomia jest fajna.

Mówiąc, że jest "fajna" dokładnie to miałam na myśli ;) Mnie się podobała, była jednym z najciekawszych przedmiotów, choć czas przed egzaminem, to wyjęte z życia mordercze dwa tygodnie.

Bywacie już na oddziałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...