Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest wlasnie to ze wy jako cywile nic niewiecie nic o pracy policji a tylko patraficie bluzgac. My jako policjanci mamy wytyczone rejony sluzbowe z ktorych niemozemy zejsc. A z tego co piszesz to wynika ze ludzie na tych osiedlach niewiedza do czego sa telefony typu 112 i 997 gdyby ktos zadzonil i powiedzial dyzurnemu danej jednostki co sie wyrabia na danym osiedlu to napewno patrole podlegle mu dostalyby wytyczne aby natychmiast tam jechac i zrobic porzadek z tym pija?stwem tam a potem napewno by byl oddelegowany jakis patrol na to siedle zeby pilnowac aby dana sytuacja sie nie powtorzyla. Zreszta sam wiem jak to jest u nas w Warszawe na osiedlach w nocy bo troche dostalem wpier... od takich pijanych ludzi, a z praktyki wiem ze jak jeden siedzi i pije piwko i Policja nic mu nie zrobi to za godzine bedzie juz w tym miejscu 20 pijanych jak swinie, i cieszy mnie to ze tamtego chociaz opierniczyli. I mam prosbe do kazdego co to czyta niepiszcie glupot na tematy Policji bo nic o niej nie wiecie. Jesli kogos to co napisalem denerwuje to prosze pisac skargi admonowi. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proponuje zako?czy? dyskusj?, bo nie do tego s?u?y ten temat, to po pierwsze. A po drugie, narzeka? na policj? ka?dy potrafi, ale nara?a? ?ycie za innych ju? nie ka?dy. Wi?c mo?e powstrzymajcie si? od marudzenia, bo gdyby ich nie by?o, mieliby?cie wi?cej powodów, ?eby narzeka?.

Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne wie?ci, zmar? dzisiaj Gary Gygax, jeden z g?ównych producentów settingu D&D, no i co tu du?o mówi?, jeden z ojców chrzestnych role-playing. Pocz?tkowo my?la?em o napisaniu newsa o tym, ale w?a?ciwie wystarczy chyba je?li wspomn? o tym tutaj... r.i.p. Gary.

Link do ?ród?a informacji

EDIT: a jednak napisa?em newsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych sprawdzianów to nie b?d? gada?, ?e mniej kto? ma, lub wi?cej, powiem tylko tyle, ?e w liceum/gimnazjum nikt Was nie wyrzuci na zbity pysk (za przeproszeniem) ze szko?y po niezdaniu tego w 3 podej?ciach co najmniej na ocen? 3. (prawd? jest tez, ?e na wi?kszo?ci studiów raczej mo?na si? dogada? z prowadz?cymi, ale na powa?niejszych kierunkach to o tym zapomnijcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaaaa?em filozofie tralalalala :D:D:D:D iiiide piiic tralalalaalla

1. Ewolucjonizm w koncepcji Pierre'a Teilharda de Chardin

2. Zadania wspó?czesnej filozofii

1. powiedzialem co to jest ewolucjonizm :D

2. O takim zagadnieniu nie s?yszalem wiec sila rzeczy nie bedac przygotowanym nawkrecalem ile wlezie

wynik

dostateczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grats Markusz :) Ja chwilowo nic nie zdaje, ale na ten ?ikend te? si? szykuje "praca grupowa z biologii" u mojej kole?anki w domu. W zesz?y ?ikend za?apa?em si? jeszcze na bardzo dobre jedzenie, rodem z Kambod?y(nie ?mia? si?, naprawde pyszne i proste do zrobienia) :)

A teraz sobie s?ucham OSTRa i jest fajnie, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldarion odnosnie tego piwa, to zapewne wiesz ze pracuje w Polici i gdybym to ja Cie z?apa? ?e pijesz piwo w miejscu publicznym to niedosc ze bys odrazu dostal mandat (gdybys byl spokojny to tylko 50z? a jak nie to by sie zobaczy?o) a potem bym osobiscie odstawil Cie do domu, i prosze Cie nie pisz czegos takiego "nabluzgali na mnie i z poczuciem spe?nionego obowi?zku odjechali w sin? dal. Nie no interwencja by?a konieczna bo taki bandyta jak ja na pewno zagra?a spo?ecze?stwu" bo to bezsensu, ciesz sie ze tylko Ci cos powiedzieli. Pozdro.

Nie pi?em tego piwa nawet na ulicy czy w parku tylko w bramie. Zauwa?y? to mog?y tylko osoby, które przechodzi?y obok mnie. Nie pope?ni?em ?adnego przest?pstwa i nie zamierzam chowa? si? z g?upim piwem po piwnicach. Mandat wlepi? móg?by tylko jaki? totalny s?u?bista, który zachowuje si? jakby sam by? ?wi?ty i nie pi? przed osiemnastk?. Je?li chodzi o t? g?upi? osiemnastk? to zosta?y mi do niej dwa miesi?ce i sam powiedz czy to robi Ci jak?? ró?nic?. Taki jeste? ?wi?ty? To powiedz mi czy policja ma prawo zwraca? si? w wulgarny sposób do osoby, która praktycznie nic nie zrobi?a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pope?ni?em ?adnego przest?pstwa i nie zamierzam chowa? si? z g?upim piwem po piwnicach.

To chyba powiniene? mie? pretensje nie do Policji, tylko do tego kto wymy?li? prawo zakazuj?ce picia w miejscach publicznych. Brama, by?o nie by?o, tak?e jest takim miejscem.

To powiedz mi czy policja ma prawo zwraca? si? w wulgarny sposób do osoby, która praktycznie nic nie zrobi?a?

Praktycznie? ;> to jednak co? zrobi?a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...