Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak na razie udany dzie? :). Wsta?em 5 godzin wcze?niej ni? Naler, przeczyta?em troch? Drizzta, by?em w ko?ciele, wygra?em mecz na hattricku. Teraz zabieram si? do obierania ziemniaków i/lub pokonania Ireniciusa w Drzewie ?ycia, nastepnie chemia i historia...a o 18 upragniona hala :).

Kiedy zacznie si? ta sesja,nooo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zacznie si? ta sesja,nooo?

Sesja? 21 czerwca, ale mnie wcale si? do niej nie spieszy...  >:(

Oczywista mam na my?li t?-z??-sesj?...

Demonizujesz. Z tego co s?ysza?em, to to raptem kilka bezsennych nocy, kilka (hekto)litrów kawy, czasowe za?amanie nerwowe, w skrajnych przypadkach próby samobójcze. I co tu strasznego, hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoje wszystkie si?y zu?y?em na egzamin z podstaw teorii polityki - 8h na dzie? przez osiem dni. - ale op?aca?o sie - 4+ u prof. Backera to co? o czym nawet nie marzy 95% studentów

pozniej zla?em sobie dwa egzaminy (historia powszechna XX wieku i historia my?li politycznej - oba zaliczone na 3) i ostro powalczy?em z filozofi?. W ci?gu 15 h nauki w nocy uda?o mi si? przerobi? ponad po?ow? zagadnie?. Co prawda nic mi to nie da?o, bo i tak na pytanie o ewolucjonizm (który przerobi?em) nie potrafi?em odpowiedzie?a drugie pytanie by?o spoza zestawu zagadnien ale i tak to 3 raduje mnie bardziej niz dobry wynik z matury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ser D?edaj wraca:D

ha wko?cu zajarzy?em jak sie obrazek dodaje:D

sprostowanie Ser D?edaj powinno by?;]

a karpik co myslisz nad czym? mocniejszym:D

"Zajarz" te?, ?e w prawym górnym rogu napisanej przez ciebie wiadomo?ci jest przycisk modyfikuj - w ten sposób mo?esz dopisa? co? jeszcze, a nie pisa? trzy posty jeden po drugim - Shane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...