Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

(...) Takze admisnitratorskie or?dzie brzmi: zapraszajcie znajomych i znajomych znajomych, któzy interesuj? si? fantastyk? - wszak nasze "komjuniti" musi zacz?? ?y?.

Spokojnie Micha?, na gadu rozes?a?em ponad dwadzie?cia informacji do odpowiednich osób. Nie tylko reklama forum by si? przyda?a. Jestem jak najbardziej za tym ?eby dokona? nast?pnej wymiany bannerów, najlepiej z serwisem traktuj?cym o MMORPG (mo?e by? oczywi?cie o jakiej? konkretnej) poniewa? takie wortale maj? du?? ogl?dalno?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Jedi->ale jaka wiadomo???O.o

Shane, no mog?em sie pomyli?. W sumie jestem sam na sie wsciekni?ty, bo mia?em za?atwi? jedn? spraw? do ko?ca no i nie za?atwi?em. Czyli jest susz...

Mrozie->spok, przeka?e si? paru osobom o forum. Jak Magda wróci z obozu(gdzie? w okolicach przysz?ego tyg.) to sie zarejestruje i jeszcze par? inszych osób :)

Btw, hase?ko zostanie mi przys?ane za 14 dni. Admin serwera bash.org.pl ma sesje i nie ma czasu na zainstalowanie systemu odzyskiwania hase?ek. Wi?c jak co? macie mi do przekazania to via tel, forum albo mail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie popieram, Idea mo?e i pi?kna, ale za du?o komercji wkrad?o si? w to w ostatnich latach. Poza tym, zakochanym nie potrzeba tego dnia (a przynajmniej nie powinno im by? potrzeba), bo oni si? kochaj? nie tylko w ten dzie? i nie tylko w ten dzie? to sobie i innym manifestuj?. Za to samotni staj? si? przez to ?wi?to jeszcze bardziej przygn?bieni ni? zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieram, Idea mo?e i pi?kna, ale za du?o komercji wkrad?o si? w to w ostatnich latach. Poza tym, zakochanym nie potrzeba tego dnia (a przynajmniej nie powinno im by? potrzeba), bo oni si? kochaj? nie tylko w ten dzie? i nie tylko w ten dzie? to sobie i innym manifestuj?. Za to samotni staj? si? przez to ?wi?to jeszcze bardziej przygn?bieni ni? zwykle.

Idea Bo?ego Narodzenia te? pi?kna, ale za du?o si? komercji wkrad?o ostatnio.

Ogólnie wszystkie te ?wi?ta, od Walentynek, przez Bo?e Narodzenie po Wszystkich ?wi?tych (czy te? bardziej Haloween) s? skomercjalizowane. Trzeba samemu nauczy? si? odgradza? si? od tej komercjalizacji, bo je?eli nie, to mo?na zrezygnowa? z ka?dego ?wi?ta.

BTW, ja si? nie czuj? przygn?biony, ani teraz, ani zwykle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea Bo?ego Narodzenia te? pi?kna, ale za du?o si? komercji wkrad?o ostatnio.

Masz ca?kowit? racj?.

mo?na zrezygnowa? z ka?dego ?wi?ta.

Mo?na. Jestem za.

BTW, ja si? nie czuj? przygn?biony, ani teraz, ani zwykle

Bo jeste? twardy go?? ;) Ja tam si? czu?am przygn?biona kiedy?.

Nie mog? si? do ko?ca z tob? zgodzi?, gdyz walentynki jako samo z siebie to ?wieto by prze?ama? lody i wstydliwy koles mia? pretekst by wys?ac lasce kartk?.

Która zwykle nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...