Skocz do zawartości

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej


Hazreth

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Mrozie napisał:

 

Ale taka ciekawostka, już nie od Sapkowskiego, ale od Azarewicza, PR-owca z Platige Image. Wszyscy widzieliśmy serial sprzed lat i mamy na jego temat jasny pogląd. Tymczasem Azarewicz mówił, że rozmawiał z wieloma Amerykanami, którzy gdzieś tam znaleźli serial na torrentach, obejrzeli z napisami i przeważnie uważają, że... "jak na tamtą technologię i ogólny stan kina z Europy Wschodniej, jest całkiem ok".

Jak to mawiają w internetach: SZOK I NIEDOWIERZANIE, nie? ;)

Ostatnio obejrzałam jeszcze raz ten serial. I powiem wam, że po latach, na chłodno, moja ocena znacznie się poprawiła. Pomimo zerowego poziomu efektów specjalnych itp wodotrysków, ta produkcja ma potencjał. Kwiat polskiego aktorstwa (może z wyjątkiem dziecia i jego bezpłciowego: "Jestem twoim dzieckiem niespodzianką" ), fajne polske lokalizacje, słowiańskie klimaty, dobra muzyka. Gdyby nakład na to był większy, to mogłaby być naprawdę dobra produkcja. 

 

Co do Żmiji. Nieczęsto się z tobą zgadzam, ale w tym przypadku niesposob nie przyznać Ci racji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 765
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Strzyga strzyga. Musisz zaraz takim kalibrem?? ;)

Co do Yen - fatalnie dobrana w twojej ocenie, mogło być gorzej. 

Poza tym, co się tak spinasz. Bez znajomości książki i tak nikt tego nie oglądał.  Poza tym ja przecież nie mówię, że to było wspaniałe dzieło. Ale nie było tak źle, jak mogłoby być w przypadku polskich produkcji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Shane napisał:

dobra muzyka

I na tym w zasadzie można by skończyć chwalenie tego potworka. ;)

Wiesz, tych wszystkich drewnianych aktorów, strzygi i smoki dałoby się przełknąć, gdyby scenariusz pisał scenarzysta, a nie pseudo-reżyser.

1 godzinę temu, Cursian napisał:

A chaotyczna, bezsensowna fabuła, której ni cholery nie dało się ogarnąć bez znajomości książki?

 

1 godzinę temu, Shane napisał:

Poza tym, co się tak spinasz. Bez znajomości książki i tak nikt tego nie oglądał.  Poza tym ja przecież nie mówię, że to było wspaniałe dzieło. Ale nie było tak źle, jak mogłoby być w przypadku polskich produkcji.

Nie jestem taki pewien. Sapkowi jednak skoczyła sprzedaż książek po premierze filmu. Moim zdaniem, właśnie sporo ludzi obejrzało film/serial, a następnie rzuciło się do księgarń, żeby sprawdzić "o co tam, k*#wa, chodzi?!" :D

Swoją drogą Shane, ciekawy żółwik. :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spinam, Shane - widocznie źle to zabrzmiało. Masz swoje, zdanie, ok - nic mi do tego. Co do Yen, to kojarzyła mi się z matką Polką, która właśnie oderwała się od garów i wpadła na plan odwalić chałturę. Gdzie czar, intelekt, złośliwość i - nie bójmy się o tym mówić - uroda? Nic mi do wyglądu pani aktorki, ale Yen z założenia miała być piękna. To trochę tak, jakby w roli Afrodyty obsadzić Malinowską z warzywniaka. Swoją drogą ja oglądałem ten film bez znajomości książki. Zadziałał mechanizm z posta Mrozia ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cursian napisał:

Z wyglądu pasował, fakt, ale gosc od kostiumow powinien dostac w pape - jeden miecz i to katana? Lulz. A scena, w ktorej Geralt mial na lbie nieudolnie przerobiony helm strazacki? 

Ależ Ty małostkowy się zrobiłeś na starość Kochanie. 

Ps. Przypomnij mi, która to scena? ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Shane napisał:

A w temacie - dooobra, niech wam będzie - syf, kiła i mogiła. Ale Żebrowski był fajny. 

Zerrikanki taplatające się w balii z Geraltem były fajniejsze. ;)

17 godzin temu, Cursian napisał:

Z wyglądu pasował, fakt, ale gosc od kostiumow powinien dostac w pape - jeden miecz i to katana? Lulz. A scena, w ktorej Geralt mial na lbie nieudolnie przerobiony helm strazacki? 

Wiesz, oni ponoć działali na zasadzie "dorzuci się trochę więcej VFX tu i tam, to nie będzie widać". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Cursian napisał:

Z wyglądu pasował, fakt, ale gosc od kostiumow powinien dostac w pape - jeden miecz i to katana? Lulz. A scena, w ktorej Geralt mial na lbie nieudolnie przerobiony helm strazacki? 

Poza tym... jeśli dobrze pamiętam, miał dwa miecze - jeden na plecach, drugi przytroczony do siodła. 

Muaa :-* :heart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wylać tu swoje frustracje.

Mam weekend, przerwę od pisania, czas na WoW-a (103 lvl parę dni od wyjścia dodatku to jednak wiocha), a tu serwery leżą. Legion miał do tej pory świetny start (o horrorze z WoD próbuję zapomnieć do tej pory), a tu kupa. Ni ma grania. Czas na NERD RAGE! (słychać krzyki, trzaski i łomot łamanych mebli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie czaję ludzi. Zrozumiałbym, gdyby za atakami DDoS stała konkurencja - jasne, trza dowalić WoW-owi, może ktoś będzie w nasze "gnuwo" grał, ale zwykli ludzie? Po prostu nie czaję. Po jaką cholerę psuć komuś zabawę?

 

Edit: Działa! Przynajmniej przez najbliższe 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade.jpgWychodzi na to, że BioWare zwaliło główny szkic koncepcyjny do Jade Empire z naszego filmowego Wiedźmina! :O

16 godzin temu, Shane napisał:

Idź na grzyby :sleepy: odprężysz się 

trolololo

Jak widzę te Twoje kosze to mam wrażenie, że wyzbierałaś już wszystkie grzyby w zasięgu 20 km od Bydy.

16 godzin temu, Cursian napisał:

Swoją drogą nie czaję ludzi. Zrozumiałbym, gdyby za atakami DDoS stała konkurencja - jasne, trza dowalić WoW-owi, może ktoś będzie w nasze "gnuwo" grał, ale zwykli ludzie? Po prostu nie czaję. Po jaką cholerę psuć komuś zabawę?

Pewnie jakiś haXX0r zarywał do kobiety w WoW-ie, dostał się do friendzone'a i teraz odreagowuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Saturday, September 03, 2016 o 13:17, Mrozie napisał:

jade.jpgWychodzi na to, że BioWare zwaliło główny szkic koncepcyjny do Jade Empire z naszego filmowego Wiedźmina! :O

Jak widzę te Twoje kosze to mam wrażenie, że wyzbierałaś już wszystkie grzyby w zasięgu 20 km od Bydy.

Hehe na to wygląda. Widzisz Curs? Czyli nie było tak źle z tym hełmem strazackim. 

 

Co do grzybów - nie doceniasz mnie Mosterdzieju. Mam znacznie szerszy zasieg działalności grzybiarskiej niż promień 20 km ;-) Te, które widziałeś na fejsbuczkach pochodzą znad samej polskiej wielkiej wody np. A za dwa tygodnie wybieram się na grzyby w Bieszczady ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...