Jump to content

Kącik miłośników starosłowiańskiej poezji śpiewanej

Hazreth
 Share

Recommended Posts

• Replies 764
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na razie udany dzie? :). Wsta?em 5 godzin wcze?niej ni? Naler, przeczyta?em troch? Drizzta, by?em w ko?ciele, wygra?em mecz na hattricku. Teraz zabieram si? do obierania ziemniaków i/lub pokonania Ireniciusa w Drzewie ?ycia, nastepnie chemia i historia...a o 18 upragniona hala :).

Kiedy zacznie si? ta sesja,nooo?

Kiedy zacznie si? ta sesja,nooo?

Sesja? 21 czerwca, ale mnie wcale si? do niej nie spieszy...  >:(

Oczywista mam na my?li t?-z??-sesj?...

Demonizujesz. Z tego co s?ysza?em, to to raptem kilka bezsennych nocy, kilka (hekto)litrów kawy, czasowe za?amanie nerwowe, w skrajnych przypadkach próby samobójcze. I co tu strasznego, hm?

Co do sesji to pobi?em w tej zimowej swój rekord. Obecnie wynosi on 23 dni ci?g?ej nauki (intensywnej, bez oszukiwania, ?e co? tam czytam) i po jakie? 5-6 godzin snu dziennie bez innych rozrywek. Gdyby mi kto? kiedy? powiedzia?, ze b?d? w stanie tak si? uczy?, to bym nie uwierzy?.

ja swoje wszystkie si?y zu?y?em na egzamin z podstaw teorii polityki - 8h na dzie? przez osiem dni. - ale op?aca?o sie - 4+ u prof. Backera to co? o czym nawet nie marzy 95% studentów

pozniej zla?em sobie dwa egzaminy (historia powszechna XX wieku i historia my?li politycznej - oba zaliczone na 3) i ostro powalczy?em z filozofi?. W ci?gu 15 h nauki w nocy uda?o mi si? przerobi? ponad po?ow? zagadnie?. Co prawda nic mi to nie da?o, bo i tak na pytanie o ewolucjonizm (który przerobi?em) nie potrafi?em odpowiedzie?a drugie pytanie by?o spoza zestawu zagadnien ale i tak to 3 raduje mnie bardziej niz dobry wynik z matury :D

Ser D?edaj wraca:D

ha wko?cu zajarzy?em jak sie obrazek dodaje:D

sprostowanie Ser D?edaj powinno by?;]

a karpik co myslisz nad czym? mocniejszym:D

"Zajarz" te?, ?e w prawym górnym rogu napisanej przez ciebie wiadomo?ci jest przycisk modyfikuj - w ten sposób mo?esz dopisa? co? jeszcze, a nie pisa? trzy posty jeden po drugim - Shane