Skocz do zawartości

Ginące posty ???


Jachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale nie widz? (obecnie) mojego posta, którego napisa?em oko?o godziny 17.00 w dziale Icewind Dale (pierwsza cz???).

Je?li zosta? przez kogokolwiek usuni?ty, to pragn??bym wiedzie? czemu, a je?li po prostu znikn?? to komunikuje Wam b??d w skryptach (or whatever)...

Ja niczego nie usuwa?em, naprawd?!

usprawiedliwiaj? si? tylko winni! ale nie bierz tego do siebie  :P. Spoko, luz, scheisse passiert

Po dzisiejszym baaaaardzo mooocno si? uspokoi?em

i czuj? si? niezr?cznie, gdy zmieniasz tematy moich postów bez pytania o zgod?... prosi?bym o skonsultowanie tego typu decyzji ze mn?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie widz? (obecnie) mojego posta, którego napisa?em oko?o godziny 17.00 w dziale Icewind Dale (pierwsza cz???).

Je?li zosta? przez kogokolwiek usuni?ty, to pragn??bym wiedzie? czemu, a je?li po prostu znikn?? to komunikuje Wam b??d w skryptach (or whatever)...

Napisa?e? posta, czy za?o?y?e? temat? Bo obecnie subforum IwD I jest puste. Dziennik b??dów milczy, tote? proponuje napisac posta/za?o?y? w?tek raz jeszcze.

i czuj? si? niezr?cznie, gdy zmieniasz tematy moich postów bez pytania o zgod?... prosi?bym o skonsultowanie tego typu decyzji ze mn?!

Je?li chodzi o zmiany tematów takich jak "enjoy", to moderatorzy maj? prawo (ba! nawet obowi?zek) zmieni? je bez konsultacji z zak?adajacym.

Prosz? Cie tak?e o nienadu?ywanie kolorow w po?cie, bo ci??ej si? potem co? takiego czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Enjoy to jedna sprawa... Ale zmienianie tematu "Film Fantastyczny" na "Filmy Fantasy" to ju? chyba lekka przesada... (pierszy temat by? zamierzony w takiej formie).

I nie uwa?am a?ebym nadu?ywa? kolorów (primo: to nie ja zacz??em edytowa? w?asne posty, secundo: nie u?ywam czerwonego koloru [zarezerwowanego dla moderatorów, jak mniemam] tylko karmazynowego)  ;D

Ale niektórzy to daltoni?ci i nie robi im ró?nicy czerwony, karmazynowy, zielony, buraczkowy

A w dziale Icewinda za?o?y?em temat. Tak czy siak by? mo?e napisz? go jeszcze raz.

Pozdro600  :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozie na czerwono

Shane Anware na pomara?czowo

Sir Jedi na czarno (tu to chyba d?ugo si? nie musia?e? namy?la? :P)

Mimo wszystko IMO czytelniej by?oby w tej formie:

Mrozie: tre?? wpisu

Shane Anwar: tre?? wpisu

Sir Jedi: tre?? wpisu

Nie ka?dy nowy u?ytkownik mo?e po?apa? si? w samych kolorkach, wi?c, zgadzaj?c si? z Markuszem, sugerowa?bym dodawanie podpisów przed moderowan? tre?ci?.

pzdr  :-*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...