Skocz do zawartości

DLC - wasze ulubione?


Mrozie

Ulubiony DLC?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubiony DLC?

    • Kamienny więzień (The Stone Prisoner)
      1
    • Twierdza Strażnika (Warden\'s Keep)
      1
    • Powrót do Ostagaru (Return to Ostagar)
      1
    • Kroniki mrocznych pomiotów (Darkspawn Chronicles)
      0
    • Pieśń Leliany (Leliana\'s Song)
      0
    • Golemy z Amgarraku (Golems of Amgarrak)
      1
    • Polowanie na czarownicę (Witch Hunt)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Hm, to prawda, arcydzieła to to nie są.... ;)

Mi najbardziej przypadły do gustu "Golemy z Amgarraku" - ciekawie pomyślany pomysł z różnymi fazami (coś poniekąd jak plany materialne w DnD, ale nie do końca), no i wreszcie przeciwnik, który naprawdę sprawił mi sporo problemów, a sama walka z nim trwała jakieś 15 minut. Ach, jak za dawnych, dobrych Interplay'owskich czasów. :) Jedyny minus tego jest taki, że EA Polska olało sprawę i nie zlokalizowało tego DLC, a fanowskie spolszczenie... cóż, jest "niezbyt profesjonalne".

Natomiast najgorsze w moim odczuciu były "rewolucyjne" Kroniki mrocznych pomiotów. Niby fajnie dla odmiany pograć dla odmiany mrocznym pomiotem, ale ciągły schemat "coco-jumbo i do przodu" dość szybko mi się znudził... kilka godzin sieczki, w dodatku postaci mają niewiele talentów/zaklęć, więc nie ma mowy o jakimś wyrafinowanym zabijaniu wrogów... skończyłem to DLC, ale mało nie padłem z nudów. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie grałem we wszystkie DLC, ale najprzystępniejszy wydaje mi się Kamienny Strażnik. Oferuje on w pełni zlokalizowanego towarzysza, związane z nim wątki i śmieszne sytuacje.

Natomiast najgorszym rozszerzeniem w jakie grałem to Kroniki Mrocznych Pomiotów. Ani to wciągające, ani jakieś górnolotne. Po prostu rąbanka nie wiele wnosząca do głównej fabuły. Żałowałem wydanych punktów na coś tak "niskiego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast najgorszym rozszerzeniem w jakie grałem to Kroniki Mrocznych Pomiotów. Ani to wciągające, ani jakieś górnolotne. Po prostu rąbanka nie wiele wnosząca do głównej fabuły. Żałowałem wydanych punktów na coś tak "niskiego".

Otóż to, mam identyczne odczucia.

A Shale... Shale jest zdecydowanie jednym z najciekawszych bohaterów. I ta szczera nienawiść do ptaków... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...