Skocz do zawartości

Sesja, czy też przygoda cRPG


Matimak

Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek poprzedni post napisałem w dość luźnym stylu (czy raczej poprzednie dwa), chciałbym poważnie podkreślić że jedyną rzeczą mogącą utrzymać sesję przy życiu jest tempo - i tylko ono. Piękne i długie posty, przemyślany i oryginalny setting oraz fascynujące postaci nie uratują sesji z takim tempem pisania. Ktoś przestaje pisać (albo w ogóle nie zaczyna - to tym gorsze, że nie pozwala sesji nawet się porzadnie rozkręcić, a te pierwsze parę dni jest kluczowe) i następuje reakcja łańcuchowa - każda następna osoba jest zniechęcona ''skoro tamtemu się nie chce pisać, to czemu ja mam trzymać sesję przy życiu?'' i wszystko idzie się chędożyć.

Dlatego naprawdę doradzam rozważyć jedyne rozsądne wyjście z sytuacji - wywalanie nieaktywnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba już wszyscy, nie?

Wlekliście się tak, że zdążyłem sobie załatwić komputer zastępczy i napisać posta bez potrzeby czasowego wyłączania mojej postaci. I am disappoint.

Niemniej teraz możemy swobodnie kontynuować - i proponuję kary dla graczy przedłużających kolejkę, żeby się to nie wlokło w nieskończoność, bo ponadtygodniowa kolejka to jednak lekka przesada ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Kocie

I nie masz się co wpieniać Karpiu, bo było nie było przez Twoją nieobecność sesja złapała laga niczym Gohic 3 na moim sprzęcie. A wystarczyło przecież wysłać mi PW z informacją, że nie będzie Cię jakiś czas-  ja bym coś wymyślił, chłopaki nie musieliby czekać a Ty dołączyłbyś w trakcie.

A teraz czas to kurwa wreszcie ogarnąć :D

PS Welcome back Haz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale jedyne jednostki na tym forum, które uznaję za wyżej od siebie to Mrozie Shane, Haz i Sir Jedi. Dlaczego? Bo sąna forum dłużej ode mnie. To czy masz moderatora mało mnie obchodzi  ;)

Po prostu nie przeklinaj w ten sposób bo wygląda to wyjątkowo mało dorośle.

Nie chcę cię obrazić w tym momencie, to tylko taka sugestia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale jedyne jednostki na tym forum, które uznaję za wyżej od siebie to Mrozie Shane, Haz i Sir Jedi. Dlaczego? Bo sąna forum dłużej ode mnie. To czy masz moderatora mało mnie obchodzi  ;)

Po prostu nie przeklinaj w ten sposób bo wygląda to wyjątkowo mało dorośle.

Nie chcę cię obrazić w tym momencie, to tylko taka sugestia

Mnie z kolei bardzo mało obchodzi zdanie takiej osoby jak ty - i nie mam tu wcale na myśli twojego stażu czy pełnionej funkcji. Zwłaszcza zdanie na temat tego co jest dojrzałe a co nie.

Więc chce ci powiedzieć jedno, grzecznie: Nie używaj wobec mnie trybu rozkazującego, savvy?

I mówię to jako zwykły użytkownik, którego bardzo irytujesz, a nie jako moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego akurat moja osoba cię tak denerwuję i dlaczego moje zdanie na temat dojrzałości.

takiej osoby jak ja czyli jakiej?

Wyjaśnij mi to tu na forum albo na privie, jakkolwiek chcesz.

nie muszę używać trybu rozkazującego skoro to waszą wysokość obraża i jej urąga.

Po prostu zaniechaj czemuś takiemu.

Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego akurat moja osoba cię tak denerwuję i dlaczego moje zdanie na temat dojrzałości.

takiej osoby jak ja czyli jakiej?

Wyjaśnij mi to tu na forum albo na privie, jakkolwiek chcesz.

nie muszę używać trybu rozkazującego skoro to waszą wysokość obraża i jej urąga.

Nie zamierzam ci się w żaden sposób tłumaczyć.

Po prostu zaniechaj czemuś takiemu.

Nie.

I na tym kończymy tę niepotrzebną kłótnię, bo zrobił się bałagan. Od tej pory każdy post nie na temat w tym wątku zostanie usunięty, a jego autor podrapany po twarzy.

Ok? Good. Jak masz jeszcze jakieś do mnie wąty, drogi Superkarpiu, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, karp ostro dał ciała, ale wrócił już przedwczoraj. Nie chcę zrzędzić i wychodzić z pozycji roszczeniowej, ale jaki jest powód obecnej zwłoki z ruszeniem sesji? Jeśli została oficjalnie uśmiercona, po prostu chciałbym by ta informacja się tu pojawiła - choćby po to bym nie musiał niepotrzebnie zaglądać tu parę razy dziennie by sprawdzić czy czasami ktoś nie ruszył akcji.

Dość często zrzędzę, że sesje forumowe opierają się wyłącznie na tempie: sesja z wypicowanymi postami i dobrym tempem jest idealna; z dobrym tempem, ale średniawymi postami (tj. takimi, których pisanie nie zajmuje pół godziny) jest dobra; z marnym tempem a zajebistymi postami jest martwa.

Co widać doskonale na przykłądzie właśnie tejże sesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że Matimak wystarczająco jasno dał do zrozumienia, iż padliśmy ofiarą trollingu. Brawo, panie Matimak, brawo. Nie żeby użyta przez Ciebie metoda wymagała wielkiej przebiegłości, niemniej od początku można było podejrzewać iż coś tu jest nie tak.

Tak czy inaczej niespecjalnie podoba mi się fakt, że w tak chamski sposób zmarnowano mój czas i zrobiono ze mnie idiotę. Mam więc nadzieję że jesteś dumny ze swojego sukcesu trollingowego - bo ja na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie, Panowie

Przyznaje zamuliłem niemiłosiernie, do czego dołożył się jeszcze czterodniowy brak połączenia z siecią. Tym niemniej wróciłem wraz z kolejnym postem w sesji. Przyznam, przez chwilę (długą chwilę) nie miałem pomysłu jak ruszyć z miejsca, tym niemniej kryzys twórczy został zażegnany, wiec jak tylko (dodajmy dziś) podpięto mnie znów do sieci, wysłałem wcześniej przygotowaną wiadomość. Za zwłokę, jako że zaszła w dużej części z mojej winy- najmocniej przepraszam, tym niemniej gramy dalej, oczywiście jeśli wciąż reflektujecie na rozgrywkę.

Przecież na arkanie do klawiatury nikogo nie zaciągnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...