Skocz do zawartości

Sesja, czy też przygoda cRPG


Matimak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W jaki sposób erotyka jest używana na sesji zależy od dojrzałości gracza jak i samego mistrza gry. Zawsze jest to pewnego rodzaju urozmaicenie i czarny humor, skuteczny jednak jedynie w odpowiedniej ilości. Powiedzmy na przykład, że żeński gracz używając seksapilu przekona strażnika do wpuszczenia go za bramy miasta. Jest to jak najbardziej realne odgrywanie postaci.

Problem pojawia się dopiero w rozmowach drużynowych na przykład "ha ha czarodzieja zgwałciło trzech pijanych krasnoludów"  choć i to w pewnym stopniu jest nieodzownym czarnym humorem towarzyszącym erotyce

Karp has spoken  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia karta zdaje się być kpiną wiec albo proszę o jej dopracowanie, albo niestety do grania nie dopuszczę. Orka- naukowca zaś , mogę jak najbardziej zaakceptować- postać nieszablonowa i ciekawa więc jak najbardziej zapraszamy do gry.

Panowie

Wątek sesji właściwej zaczynam w nowym temacie. Grajcie, prowadźcie swoje postaci, ewentualne uwagi ślijcie mi na PW. Proszę tylko żebyście mi tam nie spamowali - dla dobra nas wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek sesji właściwej zaczynam w nowym temacie. Grajcie, prowadźcie swoje postaci, ewentualne uwagi ślijcie mi na PW. Proszę tylko żebyście mi tam nie spamowali - dla dobra nas wszystkich.

Dwóch z pięciu graczy ma uprawnienia moderatorskie - nie martw sięo spam ;]

Faux pas z mojej strony. Jestem spokojny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bah, Haz próbował manewr z filmu Electric Dreams i w efekcie stracił komputer (który niestety nie uzyskał świadomości). W związku z czym sugeruję zainscenizować w sesji WYDARZENIE, które wprowadzi jego postać w tymczasową śpiączkę (póki Haz nie odzyska stałego kontaktu do netu - wtedy zarzucimy jakimś MacGuffinem i Carroll cudownie ozdrowieje or sth). What says yous mr M?

A skoro już jesteśmy przy sugestiach, sugeruję by postaci graczy, którzy się jeszcze nie wypowiedzieli, STRACIŁY PRAWĄ DŁOŃ I LEWE UCHO.

Graczy trzeba tresować i przyznaję szczerze że zazdroszczę cierpliwości, panie MG. Gdyby to była moja sesja, już by leciały kończyny i lała się krew.

Mmm, kończyny i krew :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepszym sposobem byłoby motywowanie innych graczy do mordowania nieaktywnych postaci - np. poprzez syndrom ''na niego może i spada bomba, ale ty dostajesz odłamkiem i ślepniesz''.

To byłaby dobra podstawa settingu skonstruowanego stricte pod kątem sesji forumowych - coś w stylu The Thing, gdzie paranoja w drużynie i gotowość do poświęcenia towarzyszy byłyby ciągle pożądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Haza, to można zrobić tak jak mówi calavera (w końcu nasz etatowy bóg może wszystko no nie? :D)

Mmm, kończyny i krew :3

Mrrrrrr... :3

Panowie nie kuście, bo jak mi Karpik nie odpisze to zrobimy sobie palenie maga na stosie w ramach Brasiengrafskiego festynu :D

Chcę tu przyciągnąć sesjami nowych ludzi, dlatego jestem cierpliwy. Ale nie będę już taki grzeczny jak nam się stała ekipa do grania uzbiera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...